+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Nisanka

Klíčová slova: Chata Nisanka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2011

Popis: V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově čeká hosty prvotřídní ubytování v tichém a klidném prostředí. Penzion stojí přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je asi 500 metrů daleko. V okolí si vyberete z mnoha běžeckých i sjezdových tratí, v létě z pěších stezek i cyklostezek.

Web: chata-nisanka.penzion.cz/

Další související informace

Pension U Lípy

Pension U Lípy, ubytování, penzion – Pension U Lípy se nachází v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina v malebné obci Rovečné. Svojí polohou je pension ideálním místem, kde můžete trávit rodinnou dovolenou, pořádat školení či semináře nebo společenské akce. Připravili jsme pro vás prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a prožijete opravdu odpočinkovou dovolenou.

Pension Sparta

Pension Sparta, ubytování, penzion – Pension hotelového typu Sparta na Praze 8 disponuje vlastním parkovištěm. Recepce s malým barem je pro Vás k dispozici 24 hodin denně. Objekt je vhodný pro pracovní pobyty (nabízíme firemní slevy). Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnve.

Penzion Eden v Lomnici nad Lužnicí

penzion, ubytování, Penzion Eden, ubytování v – Penzion a restaurace Eden se nachází v Lomnici nad Lužnicí, 8 km od Třeboně. V blízkém okolí penzionu v Lomnici nad Lužnicí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí. Celé Třeboňsko je rájem pro cyklisty a vodáky. Kapacita je 5 pokojů ,17 lůžek, lze se ovšem domluvit na dalších přistýlkách. Všechny pokoje mají umyvadlo, televizor a internetové připojení. Hosté sdílejí koupelnu se sprchami, sociální zařízení a ledničku. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Načítání trvalo 2.6472 sekund.