+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Nisanka

Klíčová slova: Chata Nisanka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2011

Popis: V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově čeká hosty prvotřídní ubytování v tichém a klidném prostředí. Penzion stojí přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je asi 500 metrů daleko. V okolí si vyberete z mnoha běžeckých i sjezdových tratí, v létě z pěších stezek i cyklostezek.

Web: chata-nisanka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U České koruny

Penzion U České koruny, ubytování, penzion – Právě v tomto hostinci „ U České koruny „ napsal Hašek podstatnou část díla během svého pobytu na Lipnici. Penzion je díky rekonstrukci Haškovým vnukem se svou rodinou využíván k rekreačním pobytům spojeným s poznáním tohoto místa a k příjemnému prožití volných chvil. Dále je též využíván k různým oslavám, svatbám, seminářům a jednáním.

Sportcentrum Šanov

Sportcentrum Šanov, ubytovani, penzion – Sport centrum je víceúčelové zařízení, kde je sportovní sál, fitness club, provozovna relaxačních služeb se saunou a v prvním patře jsou umístěny čtyři kuželkářské dráhy spojeny s barem. V prvním patře je také ubytovna.

Penzion Lucie v Jičíně

pension, Penzion Lucie, ubytování, Jičín, – Penzión Lucie v Jičíně se nachází v samém centru města, který je oblíbeným výchozím místem pro výlety do Českého ráje. Samo město Jičín pak v oblíbených večerníčcích proslavil loupežník Rumcajs. Každý pokoj jičínského penzionu je vybaven nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), televizí.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.