+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Nisanka

Klíčová slova: Chata Nisanka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2011

Popis: V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově čeká hosty prvotřídní ubytování v tichém a klidném prostředí. Penzion stojí přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je asi 500 metrů daleko. V okolí si vyberete z mnoha běžeckých i sjezdových tratí, v létě z pěších stezek i cyklostezek.

Web: chata-nisanka.penzion.cz/

Další související informace

Horská chata Ostrá

Horská chata Ostrá, ubytování, chata – Pokud hledáte místo k rekreaci, odpočinku na víkend, týden, nebo jenom nocleh v lůně Beskyd, dovedly Vás kroky virtuálním světem internetu právě na to správné místo. Horská chata Ostrá se nachází v samotném srdci Beskyd, v krásném a klidném prostředí přímo pod úpatím hory, podle které nese své jméno. Vzdáleni ruchu měst naleznete zde klid a pohodu při toulkách krásnou přírodou a krajinou.

Penzion D

Penzion D, ubytování, penzion – Penzion D se nachází na předměstí Šumperka ve Vikýřovicích v malebném podhůří Jeseníků. Je umístěn v zahradě nedaleko řeky Desné. V penzionu v plně vybavených pokojích naleznete klid, pohodu a nerušené soukromí. Penzion má 1 apartmá se dvěma pokoji a kuchyňkou, dále 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje. Cena pokojů se stanoví dle počtu osob na pokoji.

Penzion Bene v Chotěboři

Penzion Bene, Chotěboř, ubytování, – Penzion Bene v Chotěboři nabízí hostům komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji.Ve vybavení pokojů penzionu Bene v Chotěboři je koupelna, WC, minibar, rádio, TV, SAT, povlečení, balkón, terasa, teplá voda, vytápění a internet.V penzionu Bene v Chotěboři se nachází útulná kavárna, V okolí penzionu Bene hosté naleznou několik restaurací nebo hospůdek, které nabízejí klasickou českou kuchyni nebo mezinárodní pochoutku.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.