+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Nisanka

Klíčová slova: Chata Nisanka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2011

Popis: V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově čeká hosty prvotřídní ubytování v tichém a klidném prostředí. Penzion stojí přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je asi 500 metrů daleko. V okolí si vyberete z mnoha běžeckých i sjezdových tratí, v létě z pěších stezek i cyklostezek.

Web: chata-nisanka.penzion.cz/

Další související informace

Pension Adam

Pension Adam, ubytování, penzion – Pension disponuje 25 lůžky v 6ti pokojích včetně 2 apartmánů vybavených kuchyňskými kouty (stůl pro 4 osoby, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice + příslušenství k vaření). Na pokojích je k dispozici bezplatně WiFi připojení k internetu. K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod.

Areál Hospůdky u SURFu

Areál Hospůdky u SURFu, ubytování, penzion – Celý areál Hospůdky u SURFu je proslulý svými hudebními večery s interpreti hudebního vydavatelství SURF Eva a Vašek. Viz. Hudební večery Na které jezdí nejenom hosté z blízkého a vzdáleného okolí, ale i z odlehlých míst naší republiky. Svoji návštěvu Hospůdky spojují s prohlídkou Moravského krasu a okolí. V naší hospůdce je možnost si zatancovat i na jiné druhy a žánry hudby. Bližší informace dostanete na adrese vydavatelství.

Penzion Rezidence Fami na Máchově jezeře

penzion, ubytování, penzion Rezidence Fami, – Rezidence Fami *** se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže MÁCHOVA JEZERA. Nabízí celoroční ubytování v luxusních designových pokojích pro rodiny s dětmi ale také pro skupinu až 14 osob. V Rezidenci Fami dále naleznete venkovní terasu s možností grilování. Můžeme Vám zapůjčit horská kola, Nordic Walking hole pro poznání okolí Máchova jezera. Ve spolupráci s autodromem Sosnová kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů na závodním okruhu, cateringový servis a jiné adrenalinové aktivity !?

Načítání trvalo -97.32 sekund.