+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Nisanka

Klíčová slova: Chata Nisanka, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2011

Popis: V nově zrekonstruované Chatě Nisanka v Bedřichově čeká hosty prvotřídní ubytování v tichém a klidném prostředí. Penzion stojí přímo pod hlavními sjezdovkami v Bedřichově, nástup na Jizerskou magistrálu je asi 500 metrů daleko. V okolí si vyberete z mnoha běžeckých i sjezdových tratí, v létě z pěších stezek i cyklostezek.

Web: chata-nisanka.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Sylva

Penzion Sylva, ubytovani, penzion – Díky skvělé poloze je Penzion Sylva ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak pro obchodní cestující. Pension Sylva disponuje 2 a 3 lůžkovými pokoji s možností přistýlky s vlastní WC, sprchou a TV. Celková kapacita objektu je 14 lůžek a 2 přistýlky. Placené parkování je možné v ulici u pensionu. V blízkosti (5 min chůze) se také nacházejí podzemní garáže. V našem pensionu má svou provozovnu paní Eva Sejková, která provádí rekondiční masáže, Bowenovu tlakovou masáž a Dornovu masáž. Masáž je nutné předem telefonicky objednat.

Penzion Bowling Hall Trno

Penzion Bowling Hall Trnová, ubytování, penzion – Bowling Trnová poskytuje ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. V prostorách centra je hostům k dispozici bowling, který disponuje šesti moderními dráhami AMF; veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami. Ve večerních hodinách je možné dráhy osvětlit speciálním GLOW efektem (UV - nasvětlení). Hosté mohou využít velkoplošnou projekci sportovních přenosů.

Penzion Eden v Lomnici nad Lužnicí

penzion, ubytování, Penzion Eden, ubytování v – Penzion a restaurace Eden se nachází v Lomnici nad Lužnicí, 8 km od Třeboně. V blízkém okolí penzionu v Lomnici nad Lužnicí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí. Celé Třeboňsko je rájem pro cyklisty a vodáky. Kapacita je 5 pokojů ,17 lůžek, lze se ovšem domluvit na dalších přistýlkách. Všechny pokoje mají umyvadlo, televizor a internetové připojení. Hosté sdílejí koupelnu se sprchami, sociální zařízení a ledničku. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.