+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Orlík ubytování Pec

Klíčová slova: Chata,Orlík,ubytování,Pec,pod,Sněžkou,Pec,pod,Sne

E-mail: Pension-Pec-Pod-Snezkou-Orlik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Horská chata Orlík je situována v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku, vzdálená 50m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. Chata Orlík nabízí jedinečný výhled na Studniční horu a široké okolí.

Web: www.chata-orlik-pec-pod-snezkou.az-ubytovani.com/

Další související informace

Horsky hotel Moravice uby

Horsky,hotel,Moravice,ubytování,Karlov,pod,Praděd – Horský hotel Moravice tvoří dvě vzájemně propojené budovy - Budova A a Budova B. Celková kapacita hotelu je cca 130 lůžek. Všechny pokoje i společné prostory jsou vkusně vybaveny a sálá z nich příjemná atmosféra hor.

Hotel Pod Jasany ubytován

Hotel,Pod,Jasany,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindl – Hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov kompletně zrekonstruovaných a nabízí komfortní ubytování vysokého *** a **** standardu v patnácti pokojích s celkovým počtem 40 lůžek. Ve ***standardu jsou zařazeny dvoulůžkové pokoje a rodinná apartmá, dvoulůžkový pokoj Lux, Junior Suity a Suity jsou zařazeny do ****standardu.

Hotel Park Hotel ubytován

Hotel,Park,Hotel,ubytování,Bělá,pod,Pradědem,Bela – Hotel Park v Jeseníkách v obci Běla pod Pradědem nabízí hostům moderně vybavené pokoje a klidné ubytování. Budova A hostům nabízí· dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Pokoje jsou standardně vybaveny TV se satelitem.

Načítání trvalo 0.3327 sekund.