+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Orlík ubytování Pec

Klíčová slova: Chata,Orlík,ubytování,Pec,pod,Sněžkou,Pec,pod,Sne

E-mail: Pension-Pec-Pod-Snezkou-Orlik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Horská chata Orlík je situována v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku, vzdálená 50m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. Chata Orlík nabízí jedinečný výhled na Studniční horu a široké okolí.

Web: www.chata-orlik-pec-pod-snezkou.az-ubytovani.com/

Další související informace

Horsky hotel Moravice uby

Horsky,hotel,Moravice,ubytování,Karlov,pod,Praděd – Horský hotel Moravice tvoří dvě vzájemně propojené budovy - Budova A a Budova B. Celková kapacita hotelu je cca 130 lůžek. Všechny pokoje i společné prostory jsou vkusně vybaveny a sálá z nich příjemná atmosféra hor.

Chata Martina ubytování H

Chata,Martina,ubytování,Hradišťko,pod,Medníkem,Hr – Chata Martina v Hradištku nabízí ubytování v apartmánové chatě pro čtyři osoby. Velikost chaty je 5x5 m a je vybavena vším, co potřebujete. Vybavení chaty Martina je 1 místnost s spacím patrem pro čtyři osoby s TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven konvicí, elektrickým dvouvařičem, lednicí, mikrovlnou troubou. TV k dispozici. Sprcha + WC je odděleno hlavní místnosti. Vytápění pomocí akumulačních kamen.

Hotel Park Hotel ubytován

Hotel,Park,Hotel,ubytování,Bělá,pod,Pradědem,Bela – Hotel Park v Jeseníkách v obci Běla pod Pradědem nabízí hostům moderně vybavené pokoje a klidné ubytování. Budova A hostům nabízí· dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Pokoje jsou standardně vybaveny TV se satelitem.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.