+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Ostrá ubytování Ost

Klíčová slova: Chata,Ostrá,ubytování,Ostravice,Ostra,ubytovani

E-mail: Chata-Ostravice-Ostra@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: Chata Ostrá není otevřena celoročně, mimo hlavní sezónu je otevřeno pouze po objednání. V horské chatě Ostrá se můžete ubytovat celkem na 42 lůžkách ve 12 pokojích v následujícím složení: 3x dvojlůžkový pokoj, 7x třílužkový pokoj, 2xčtyřlůžkový pokoj a jedno čtyřlůžkové apartmá.

Web: www.chata-ostra-ostravice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 1.9038 sekund.