+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Privat 246 ubytování Vrchlabí

Klíčová slova: Chata,Privat,246,ubytování,Vrchlabí,Vrchlabi,ubyto

E-mail: chalupa-vrchlabi-privat246@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2010

Popis: Objekt nabízí nově zařízené 2,3, 4 a 5-ti lůžkové stylově a moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, internetovým připojením, SAT a TV, plně vybavená kuchyně.Venkovní posezení na zahradě s grilem.

Web: www.chata-privat-246.s-ubytovani.eu/Vrchlabi.htm









Další související informace

Chata Apartmánový dům Klárka ubytování Dolní Malá Úpa

Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá, – Apartmánový dům Klárka nabízí k k ubytování čtyři čtyřlůžkové apartmány, které mají vlastní koupelnu a zařízenou kuchyňku. Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá,Úpa,Dolni,Mala,Upa,Apartmanovy,dum,Klarka,ubytovani

Penzion U Michala ubytová

Penzion,U,Michala,ubytování,Prášily,Prasily,ubyto – Prášily naleznete v samotném srdci Národního parku Šumava v nadmořské výšce 910 m n.m.. Četné turistické stezky a přírodní zajímavosti přímo vybízí k tomu, aby hosté strávili příjemnou letní nebo zimní dovolenou. Penzion U Michala má dvě nadzemní podlaží. První nadzemní podlaží je rozděleno na dvě části, z nichž jedna polovina slouží jako informační středisko pro ubytované hosty nabízející další aktivity k využití volného času. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází ubytovací prostory, které mají kapacitu 18 lůžek, ty jsou rozděleny na dva dvoulůžkové, dva třílůžkové pokoje a dva čtyřlůžkové pokoje, do všech pokojů je možno přidat přistýlku a TV přijímač. Každý pokoj má své sociální zařízení, se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou originálně vyzdobeny malbami akademické malířky.

Chata Edison ubytování Ma

Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka, – Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.