+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Svoboda na Ostravic

Klíčová slova: Chata Svoboda na Ostravici v Beskydech,chata

E-mail: kontakt@chatasvoboda.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2008

Popis: Chata Svoboda nabízí ubytování pro rekreační pobyty, dětské skupinové pobyty, ale i pro seniory se slevou v malebné obci Ostravice v Beskydech. Chata poskytuje ubytování pro 64 osob ve 21 pokojích se sprchou a WC s krásným výhledem do údolí Ostravice a na nově vybudovaný golfový areál. Areál chaty je malou oázou klidu s možnostmi aktivního odpočinku pro všechny.

Web: www.chatasvoboda.cz

Další související informace

Chata Na Mlýně

Chata Na Mlýně – Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC. Pro méně náročné klienty, skupinové zájezdy a školy máme připraveny pokoje pro 2-6 osob se společným sociálním zařízením.<bR> K dispozici je také restaurace, klubovna, společenská místnost. Venku hřiště, ohniště, vlek. V objektu internet, kulečník, fotbálek, pingpong. Úschova kol a lyží v penzionu.

Ubytování na hájence v Bystřici nad Pernštjnem

Ubytování na hájence,ubytování v Bystřici nad – Ubytování na hájence nabízí k dispozici:Velký apartmán 8 lůžek, možnost přistýlkyMalý apartmán 4 lůžkaLovecký apartmán 5 lůžekZamilovaný apartmán 2 lůžka, možnost přistýlky. Apartmány jsou vybaveny kuchyní, sociálním zařízením. www.lsokarasin.cz

Na Statku v Blatné

Na Statku,ubytování v Blatné,ubytovani,Blatná, – Náš penzion Na statku najdete uprostřed půvabné krajiny jihočeských lesů a rybníků v obci Pole u Blatné. Stodola slouží k pořádání koncertů, divadel a slavností. Chlévy, ty jsou vinárnou, salónkem, školící místností (25 míst) i apartmánem. Areál je pokryt Wifi signálem, takže ve všech pokojích i školících místnostech je možnost Wifi připojení k internetu. K ubytování zde slouží dvou &#8211; (4 pokoje) , tří &#8211; (2 pokoje) a vícelůžkové (6 pokojů) tzv. rodinné pokoje o celkové kapacitě 38 lůžek.Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, sociálním zařízením, televizí, rádiem. Apartmány jsou zařízeny koupelnou s vanou, WC, televizí,Všem hostům je k dispozici hospoda, společenský sál (šipky, billiard, posezení) , sad s udírnou.Parkování je možné naproti statku a na návsi 5 &#8211; 15 m od statku, zdarma.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.