+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Svornost ubytování

Klíčová slova: Chata,Svornost,ubytování,Jeseník,Jesenik,ubytovan

E-mail: Pension-Jesenik-Svornost@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Horská chata Svornost ubytování Chata Svornost s celoročním provozem má pro své hosty připraveno k ubytování 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Jednolůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s možností přistýlky, 2 čtyřlůžkové pokoje a 1 sedmilůžkový pokoj. Za příplatek je možné si rezervovat pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV.

Web: www.chata-svornost.cr-ubytovani.com/Jesenik.htm

Další související informace

Penzion Růže ubytování Je

Penzion,Růže,ubytování,Jeseník,Jesenik,Ruze,ubyto – Ubytovací kapacita penzionu je 13 lůžek, skládající se ze dvoulůžkového apartmánu s možností přistýlky, dvoulůžkového studia s možností přistýlky, dvou dvoulůžkových pokojů a jednoho třílůžkového pokoje.

Chata u Jelena ubytování

Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt – Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Chata Martina ubytování H

Chata,Martina,ubytování,Hradišťko,pod,Medníkem,Hr – Chata Martina v Hradištku nabízí ubytování v apartmánové chatě pro čtyři osoby. Velikost chaty je 5x5 m a je vybavena vším, co potřebujete. Vybavení chaty Martina je 1 místnost s spacím patrem pro čtyři osoby s TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven konvicí, elektrickým dvouvařičem, lednicí, mikrovlnou troubou. TV k dispozici. Sprcha + WC je odděleno hlavní místnosti. Vytápění pomocí akumulačních kamen.

Načítání trvalo 0.5562 sekund.