+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Svornost ubytování

Klíčová slova: Chata,Svornost,ubytování,Jeseník,Jesenik,ubytovan

E-mail: Pension-Jesenik-Svornost@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Horská chata Svornost ubytování Chata Svornost s celoročním provozem má pro své hosty připraveno k ubytování 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Jednolůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s možností přistýlky, 2 čtyřlůžkové pokoje a 1 sedmilůžkový pokoj. Za příplatek je možné si rezervovat pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV.

Web: www.chata-svornost.cr-ubytovani.com/Jesenik.htm

Další související informace

Penzion Kraus ubytování Litomyšl

Penzion,Kraus,ubytování,Litomyšl,Litomysl,ubytovan – Penzion Kraus nabízí ubytování v apartmánech vzdálených necelých 100 m od centra historického města Litomyšle. Současně je zde široká možnost kulturního a sportovního vyžití v historickém prostředí města Litomyšle.

Penzion Růže ubytování Je

Penzion,Růže,ubytování,Jeseník,Jesenik,Ruze,ubyto – Ubytovací kapacita penzionu je 13 lůžek, skládající se ze dvoulůžkového apartmánu s možností přistýlky, dvoulůžkového studia s možností přistýlky, dvou dvoulůžkových pokojů a jednoho třílůžkového pokoje.

Penzion Nika ubytování Vr

Penzion,Nika,ubytování,Vrchlabí,Vrchlabi,ubytovan – Pension Nika vznikl po celkové rekonstrukci a nachází se ve Vrchlabí. Objekt je vytápěn ústředním topením a kontrolovaným termostaty. Penzion disponuje celkově 14 ti lůžky a to ve třech apartmánech v rozložení: Apartmán je čtyřlůžkový nachází se v 1. patře s patrovým spaním vybavený stolem a sezením, ve vedlejší místnosti je vybavená kuchyňka s lednicí, dále hygienické zázemí v podobě sprchového koutu, umyvadla a WC. TV/SAT je samozřejmostí. Veškerý tento prostor je pod vlastním uzamčením. Apartmán je šestilůžkový v přízemí nabízí spaní na palandách, a klasickém dvoulůžku. K tomu vybavený oddělený kuchyňský kout s jídelním sezením. TV/SAT je zahrnuto ve vybavení. Veškerý tento prostor je rovněž pod vlastním uzamčením.

Načítání trvalo 0.3427 sekund.