+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Svornost ubytování

Klíčová slova: Chata,Svornost,ubytování,Jeseník,Jesenik,ubytovan

E-mail: Pension-Jesenik-Svornost@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2011

Popis: Horská chata Svornost ubytování Chata Svornost s celoročním provozem má pro své hosty připraveno k ubytování 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Jednolůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s možností přistýlky, 2 čtyřlůžkové pokoje a 1 sedmilůžkový pokoj. Za příplatek je možné si rezervovat pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV.

Web: www.chata-svornost.cr-ubytovani.com/Jesenik.htm

Další související informace

Chata Vilka Rtyně ubytová

Chata,Vilka,Rtyně,ubytování,Rtyně,Rtyne,Vilka,Rty – Domek se zahradou leží na kraji městečka Rtyně 200 m od lesa, parkování u objektu za plotem. V okolí dobře značené cyklostezky, lze zapůjčit i mapy okolí, k tomu upravené běžecké trasy na Jestřebích horách.

Chata Edison ubytování Ma

Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka, – Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Horsky hotel Šámalova cha

Horsky,hotel,Šámalova,chata,ubytování,Bedřichov,B – Šámalova chata je výborným místem pro rodinné pobyty s dětmi v Jizerských horách. Naleznete zde trasy, které budou vyhovovat i dětem. Naleznete zde vhodné trasy na horskou cyklistiku, běžkařské výlety i pěší výlety na krásná a zajímavá místa v Jizerských horách.

Načítání trvalo 0.3721 sekund.