+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Terchová

Klíčová slova: Chata Terchová

E-mail: chataterchova@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Vítáme Vás na Chatě Maria, která se nachází v překrásném prostředí vesničky Terchová, nedaleko Vrátné doliny. Pěkná chata v prostředí Bílého Potoka - Terchová. Chata Maria nabízí komfort s krásným výhledem na ještě krásnější přírodu v okolí. V 2 pokojích je možné ubytovat až 7 lidí.

Web: www.chataterchova.com/

Další související informace

Hotel Boboty ubytovanie T

Hotel, Boboty, ubytovanie, Terchová – Ubytovacia kapacita hotela Boboty je 139 pevných lôžok a 43 prísteliek, v ponuke sú jedno až štvorlôžkové izby, apartmány a rodinné bunky. Všetky izby sú novo zrekonštruované a moderne zariadené, vybavené vlastnou kúpeľňou a WC, TV / SAT.Vo vybraných izbách je k dispozícii internetové pripojenie a chladnička.

CHATA SVORNOST v Jeseníku

CHATA SVORNOST, ubytování v Jeseníku – Horská chata Svornost v klidném prostředí Jeseníků na okraji lázeňského města Jeseník. K dispozici je 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Svým charakterem vhodná pro pohodové strávení dovolené. Pro děti dětský koutek, bazének i venkovní travnaté hřiště. Pro rodiče venkovní posezení a uvnitř hospůdka. Nabízíme vyprání zdarma. Úschovnu lyží a kol.

Chata Na Vojtěchově

Chata Na Vojtěchově – Chata Na Vojtěchově vám nabízí krásné ubytování v klidné a příjemné lokalitě. Budete zde obklopeni nádhernou přírodou a ráno vstávat za zpěvu ptáčků. Chata Na Vojtěchově vám nabízí krásné ubytování v klidné a příjemné lokalitě. Budete zde obklopeni nádhernou přírodou a ráno vstávat za zpěvu ptáčků.

Načítání trvalo 1.5872 sekund.