+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Terchová

Klíčová slova: Chata Terchová

E-mail: chataterchova@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Vítáme Vás na Chatě Maria, která se nachází v překrásném prostředí vesničky Terchová, nedaleko Vrátné doliny. Pěkná chata v prostředí Bílého Potoka - Terchová. Chata Maria nabízí komfort s krásným výhledem na ještě krásnější přírodu v okolí. V 2 pokojích je možné ubytovat až 7 lidí.

Web: www.chataterchova.com/

Další související informace

EU Ubytování - e-tržiště

Ubytování, penzion, hotel, kemp, chata – V elektronickém tržišti ubytování si jako v e-shopu vložte zajímavé nabídky do výběru. Pak pošlete poptávku najednou přímo všem vybraným nabídkám. Pokud máte účet na Facebooku, přihlašte se jedním kliknutím a nemusíte vyplňovat své jméno a e-mail.

Horská chata U Jagušky v Jilemnici

Horská chata u – Horskou chatu u Jagušky najdete kousek od Jilemnice, v těsné blízkosti lyžařského areálu Vítkovice a cyklistických tratí Krkonošské magistrály. Nabízíme vysokou kvalitu ubytování, dětský koutek, společenskou místnost, možnost vlastního vaření, zdarma připojení k internetu (Wifi).

Chaty Terchová

chaty terchova, chaty terchová, chata terchová – Príďte si oddýchnuť do prekrásneho prostredia osady Marunovia v Terchovej, obklopeného tichom a krásnymi horami. Na výber máte zo štyroch chát s kapacitou 6-12 ľudí s plným vybavením.Pozývame Vás prežiť letnú dovolenku v rázovitej obci Terchová v lone prírody.Drevenice sú komfortne zariadené, ale každá má typickú atmosféru terchovských dreveníc.

Načítání trvalo 1.6202 sekund.