+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Terchová

Klíčová slova: Chata Terchová

E-mail: chataterchova@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Vítáme Vás na Chatě Maria, která se nachází v překrásném prostředí vesničky Terchová, nedaleko Vrátné doliny. Pěkná chata v prostředí Bílého Potoka - Terchová. Chata Maria nabízí komfort s krásným výhledem na ještě krásnější přírodu v okolí. V 2 pokojích je možné ubytovat až 7 lidí.

Web: www.chataterchova.com/

Další související informace

Horská chata Hubert

ubytování v Bedřichově, chata Hubert, penzion – Penzion Horská chata Hubert se nachází v Jizerských horách v Bedřichově přímo na nejvyhledávanější sjezdovce Malinovka. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové, s vlastními koupelnami, vybavené televizí a Wi-fi připojením k internetu zdarma.

Chata Madam

chata madam,ubytovanie slovenský raj – Chata Madam je situovaná v malebnej horskej okrajovej oblasti Slovenského raja v Poráčskej doline. Objekt sa nachádza pri národnej prírodnej rezervácii Červené skaly. Okolie Vám ponúka dobré možnosti na pešiu a cyklistickú túru do dolín Volovských vrchov. V zimnom období je tu možnosť lyžovania na umelo zasnežovaných lyžiarskych strediskách.

Chata Lucie v Mnetěši

Chata Lucie,ubytování v Mnetěši – Chata Lucie je nově zrekonstruována na 5+1 s maximální kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky. V chatěi jsou 2 koupelny se sprchou, 2 x WC, 1 WC je zpřístupněno v druhém patře v případě pobytu 4 a více osob. Chata Lucie v Mnetěši nabízí možnosti vlastního stravování mikrovlnnou troubu, pečící troubu, sporák, lednička s mrazničkou,plně vybavenou kuchyň je výhodou, že si můžete sami připravovat jídlo.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.