+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Terchová

Klíčová slova: Chata Terchová

E-mail: chataterchova@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: Vítáme Vás na Chatě Maria, která se nachází v překrásném prostředí vesničky Terchová, nedaleko Vrátné doliny. Pěkná chata v prostředí Bílého Potoka - Terchová. Chata Maria nabízí komfort s krásným výhledem na ještě krásnější přírodu v okolí. V 2 pokojích je možné ubytovat až 7 lidí.

Web: www.chataterchova.com/

Další související informace

chata benecko

ubytování krkonoše chata – Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.

Chata Na Vojtěchově

Chata Na Vojtěchově – Chata Na Vojtěchově vám nabízí krásné ubytování v klidné a příjemné lokalitě. Budete zde obklopeni nádhernou přírodou a ráno vstávat za zpěvu ptáčků. Chata Na Vojtěchově vám nabízí krásné ubytování v klidné a příjemné lokalitě. Budete zde obklopeni nádhernou přírodou a ráno vstávat za zpěvu ptáčků.

Chaty Terchová

chaty terchova, chaty terchová, chata terchová – Príďte si oddýchnuť do prekrásneho prostredia osady Marunovia v Terchovej, obklopeného tichom a krásnymi horami. Na výber máte zo štyroch chát s kapacitou 6-12 ľudí s plným vybavením.Pozývame Vás prežiť letnú dovolenku v rázovitej obci Terchová v lone prírody.Drevenice sú komfortne zariadené, ale každá má typickú atmosféru terchovských dreveníc.

Načítání trvalo 1.5585 sekund.