+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u Jelena ubytování

Klíčová slova: Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt

E-mail: Pension-Hrabesice-U-Jelena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Web: www.chata-u-jelena.s-ubytovani.com/Hrabesice.htm

Další související informace

Hotel U Jelena ubytování

Hotel,U,Jelena,ubytování,Mikulovice,ubytovani – Hotel u Jelena nabízí ubytování s kapacitou 40 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a internetem a s restaurací, která nabízí domácí kuchyni, krajové speciality, minutky i denní menu. Jesenicko-Rýnský region je vyhlášený svým nejčistším ovzduším v celé ČR.

Penzion U Koubusů ubytová

Penzion,U,Koubusů,ubytování,Turnov,U,Koubusu,ubyt – Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možností úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. K penzionu se pohodlně dostanete vlastním autem. Doprava - vlakem (vlaková stanice vzdálená 1 km od penzionu, po dohodě Vám zajistí v penzionu odvoz) - autobusem (autobusová zastávka vzdálená 100 m).

Chata U Horského vůdce ub

Chata,U,Horského,vůdce,ubytování,Harrachov,U,Hors – V zařízení U Horského vůdce v Harrachově je společenská místnost kde je možná i příprava občerstvení (vařič, varná konvice) místnost ve stylu obývacího pokoje je s televizí. Pokoje 2x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 1x pětilůžkový jsou nové zřízeny, vytápění radiátory. Sociální zařízení mimo pokoje.

Načítání trvalo 0.3164 sekund.