+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u Jelena ubytování

Klíčová slova: Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt

E-mail: Pension-Hrabesice-U-Jelena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Web: www.chata-u-jelena.s-ubytovani.com/Hrabesice.htm

Další související informace

Chata Kozubová ubytování Milíkov

Chata,Kozubová,ubytování,Milíkov,Milikov,Kozubova, – Hosté se mohou ubytovat v útulných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Samozřejmostí každého pokoje je sprcha s toaletou, součástí některých pokojů je balkón s překrásným výhledem do údolí a na okolní hory.

Chata U Horského vůdce ub

Chata,U,Horského,vůdce,ubytování,Harrachov,U,Hors – V zařízení U Horského vůdce v Harrachově je společenská místnost kde je možná i příprava občerstvení (vařič, varná konvice) místnost ve stylu obývacího pokoje je s televizí. Pokoje 2x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 1x pětilůžkový jsou nové zřízeny, vytápění radiátory. Sociální zařízení mimo pokoje.

Ubytování u Rážů ubytován

Ubytování,u,Rážů,ubytování,Železná,Ruda,Zelezna,R – Apartmány u Rážů v Železné Rudě hostům nabízejí nově rekonstruovaný byt 2+KK až pro 6 osob, který má vchod přímo ze zahrady. Apartmány u Rážů jsou standarně vybavené televizí, kuchyňskou linkou a společenskou místností.Hosté mají k dispozici

Načítání trvalo 0.3732 sekund.