+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u Jelena ubytování

Klíčová slova: Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt

E-mail: Pension-Hrabesice-U-Jelena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Web: www.chata-u-jelena.s-ubytovani.com/Hrabesice.htm

Další související informace

Chata Kozubová ubytování Milíkov

Chata,Kozubová,ubytování,Milíkov,Milikov,Kozubova, – Hosté se mohou ubytovat v útulných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Samozřejmostí každého pokoje je sprcha s toaletou, součástí některých pokojů je balkón s překrásným výhledem do údolí a na okolní hory.

Hotel Iris Congress hotel

Hotel,Iris,Congress,hotel,ubytování,Praha,10,ubyt – Congress Hotel Iris **** je nový čtyřhvězdičkový hotel, postavený jako součást multifunkčního sportovního areálu Slavia v Praze. Congress Hotel Iris nabízí ubytování v klimatizovaných a komfortně vybavených pokojích.Congress Hotel Iris nabízí komfortní ubytování. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny satelitní LCD TV, hudebním audio kanálem, minibarem, digitálním trezorem, telefonem s přímou provolbou, přípojkou na internet. Koupelny jsou vybavenou vanou, nebo sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Ze čtyř hotelových pokojů, které se nachází ve třetím a čtvrtém patře, je vidět přímo na hrací plochu SK Slavia Praha.

Penzion U Koubusů ubytová

Penzion,U,Koubusů,ubytování,Turnov,U,Koubusu,ubyt – Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možností úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. K penzionu se pohodlně dostanete vlastním autem. Doprava - vlakem (vlaková stanice vzdálená 1 km od penzionu, po dohodě Vám zajistí v penzionu odvoz) - autobusem (autobusová zastávka vzdálená 100 m).

Načítání trvalo 0.0761 sekund.