+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata u Jelena ubytování

Klíčová slova: Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt

E-mail: Pension-Hrabesice-U-Jelena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Web: www.chata-u-jelena.s-ubytovani.com/Hrabesice.htm

Další související informace

Penzion U Hamru ubytování

Penzion,U,Hamru,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Penzion U Hamru má celkovou kapacitu 22 lůžek. K dispozici je šest dvoulůžkových pokojů a dva třílůžkové. U dvou pokojů je možnost přistýlek. Součástí každého útulného pokoje penzionu. U Hamru je vlastní sociální zařízení.

Hotel Karlov ubytování Be

Hotel,Karlov,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,P – Jednotlivé pokoje jsou situovány v samostatných jednopodlažních domcích. Celý objekt je spojen podzemní komunikací. 28 dvoulůžkových pokojů (TW, DBL, KING SIZE). Pokoje jsou vybaveny novými historizujícími postelemi.

Penzion U potůčku ubytová

Penzion,U,potůčku,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Mor – Rozložení pokojů je jeden dvoulůžkový, dva čtyřlůžkové a jeden šestilůžkový pokoj. Pro pohodlí je na pokojích posezení s TV a lednice. Sociální zařízení je vlastní a společné. V penzionu jsou dvě nové koupelny a tři WC. Topení je ústřední a podlahové a v objektu se nekouří.

Načítání trvalo 0.3266 sekund.