+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata U lesa - Vranovská

Klíčová slova: Chata,U,lesa,-,Vranovská,přehrada,ubytování,Štíta

E-mail: Pension-Stitary-U-Lesa@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2010

Popis: Chata se nachází na u Vranovské přehrady v chatové osadě Štítarský les, 5 minut chůze od hlavní pláže, centra veškerého dění. Chata prošla v letech 2009/2010 rekonstrukcí interiérů. Jedná se o dvouchatu. Dvě shodné chaty s vlastními vchody. Každá část má velkou verandu s posezením a prostornou kuchyň s jídelnou.

Web: www.chata-u-lesa-vranovska-prehrada-stitary.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion U Kozičky ubytová

Penzion,U,Kozičky,ubytování,Teplice,U,Kozicky,uby – Penzion u Kozičky je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství hlavní lázeňské budovy Beethovenv Teplicích. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na Ptačí schody, komplex zámeckých budov, kostelů a lázní.

Penzion U Křivého psa uby

Penzion,U,Křivého,psa,ubytování,Frýdek-Místek,Fry – Penzion nabízí ubytování v podkrovních prostorách a je vybaven replikami dobového nábytku, které se dobře snoubí s nezbytným komfortem. Celkem pět dvoulůžkových pokojů nabídne vysokou úroveň ubytování.

Chata U Horského vůdce ub

Chata,U,Horského,vůdce,ubytování,Harrachov,U,Hors – V zařízení U Horského vůdce v Harrachově je společenská místnost kde je možná i příprava občerstvení (vařič, varná konvice) místnost ve stylu obývacího pokoje je s televizí. Pokoje 2x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 1x pětilůžkový jsou nové zřízeny, vytápění radiátory. Sociální zařízení mimo pokoje.

Načítání trvalo 0.1305 sekund.