+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata U lesa

Klíčová slova: Jeseníky, chata, ubytování

E-mail: jeseniky-chata@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2013

Popis: Zděná patrová chata pro 4-8 lidí se dvěma ložnicemi se nachází na okraji klidné malé chatové osady nad Novou Vsí v obci Dolní Moravice v Jeseníkách zhruba 15 km od Karlovy Studánky. Parkování přímo u chaty, v zimě 50 m daleko.

Web: jeseniky-chata.unas.cz

Další související informace

Penzion Plus

Penzion Plus, penzion, ubytovani – Penzion Plus je vybaven 5 pokoji - 2,3,4 lůžka, každý pokoj je s předsíní, koupelnou a WC. Ve vybavení pokojů nechybí TV se satelitem, v celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu je 18 osob. Parkování přímo na pozemku objektu, možnost úschovy lyží a jízdních kol do garáže. Je zde možnost pořádání firemních akcí, oslav, hostin, včetně využití uzavřené venkovní terasy s grilem na zahradě penzionu.

Hotel Hormeda

Hotel Hormeda, hotel, ubytovani – Hotel Hormeda se nachází v blízkosti historického centra Prahy, 8 minut chůze od Pražského hradu. Poskytne Vám veškeré pohodlí luxusního hotelu v srdci Evropy. Nové rekonstruované pokoje s ledničkami, internetem, koupelnou, konvicí na kávu, TV a satelitem, telefonem a vyhlášenou restaurací. Některé z pokojů mají malý balkonek s výhledem na Pražskou část Břevnov a jeho okolí. Na přání zprostředkujeme průvodcovské služby nebo zapůjčení automobilu. Parkování před hotelem zdarma. V restauraci vyhlášený tatarský biftek a brynzové halušky.

Penzion v Gruntě

Penzion v Gruntě, penzion, ubytovani – Restaurant - penzion V Gruntě nabízí svým hostům pohodlné ubytování a kvalitní stravu v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Dolní Údolí. Náš rodinný penzion nabízí 23 lůžek v pěti dvoulůžkových, třech třílůžkových a v jednom čtyřlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a připojením na WiFi internet. V naší restauraci můžete využít nabídky stravování formou polopenze, snídaně bufetová, večeře výběr ze dvou jídel, případně dle individuálního přání, oběd je možné si objednat v naší restauraci.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.