+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata v Jižních Čechách

Klíčová slova: ubytování Jižní Čechy, chata,jihočeský kraj

E-mail: zasado@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2009

Popis: Týdenní a vícetýdenní pronájemy chaty 3+1 pro 5 osob v jihočeské vesnici Krásetín. Krásetín se nachází v okr. Český Krumlov pod horou Kleť 1083m - Šumavské předhůří, lanovka, rozhledna, hvězdárna. V chatě kompletně zařízená kuchyně. Obývák BTV, satelit. Koupelna - WC (vana). 2x ložnice 3+2 lůžka. Dětská postýlka na vyžádání. Zahrada oplocená, zahradní nábytek, zahradní gril, dětské pískoviště, houpačka, bazén prům.3,6m nadzemní - bezpečný i pro malé děti. Parkování v uzavřené zahradě. Nástup vždy v sobotu od 14,00 hod. Během pobytu budete mít celý objekt i se zahradou pouze pro sebe.

Web: www.ubytovani-jizni-cechy.wbs.cz/

Další související informace

Penzion Maštal

ubytování, česká krumlov, jižní čechy, penzion, – Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu 10 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetem a apartmán kuchyňským koutem

Penzion Mlýn - ubytování

Ubytování jižní čechy, ubytování Jindřichův Hradec – Velmi příjemné ubytování v Jižních Čechách v penzionu Mlýn. Ideální pro dovolenou v kterékoli roční době. Možnost pořádání svateb, školení, a jiných akcí. Rádi Vás uvítáme v Penzionu Mlýn v jižních Čechách umístěném nedaleko Telče a Jindřichova Hradce.

Penzion Mlýnský Dvůr

ubytování, penzion, Třeboň, ubytování Jižní Čechy – Penzion Mlýnský Dvůr nabízí skvělé ubytování v Třeboni na farmě se zvířaty, ideální pro rodiny s dětmi a cyklisty. Přímo u penzionu máme připraveno pro milovníky golfu golfové odpaliště. Vyzkoušet si mohou i úplní laici. Golfové hole Vám zapůjčíme.

Načítání trvalo 2.7678 sekund.