+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata v Kovářově - Lipno

Klíčová slova: Lipno ubytovaní, chata k pronájmu, Kovářov

E-mail: kolafova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2008

Popis: Lipno ubytování v soukromé chatě s vlastním pozemkem v chatové oblasti Kovářov vzdálené cca 6 km od obce Frymburk tak od obce Černá v Pošumaví. Chata se nachází asi 90 m od jezera, kde je písečná pláž s mírným vstupem do jezera. Parkoviště pro 1 auto. Restaurace je 300 m a nákupy cca 6 km v obci Frymburk nebo v Černé v Pošumaví. Nabízíme pronájem 1-patrové chaty pro 5 osob : 3 lůžkový a 2 lůžkový pokoj. Okolo chaty je travnatý pozemek jehož součástí je venkovní posezení pod zastřešenou pergolou tak i otevřené ohniště a zahradní gril. Pro rybáře je možno zapůjčit rybářskou laminátovou dvou komorovou loď za poplatek. Týdenní pobyt na výše uvedené chatě je 10 500,- Kč červenec srpen . Červen a září je za 9.000,-Kč. Místní poplatek obecnímu úřadu proti potvrzení pro dospělé osoby 17 Kč/ den Poplatek za psa 300 Kč/ týden Nástup v sobotu od : 14 hod do 17 hod. Konec příští sobotu do 10 hod. V ceně je zahrnuto: povlečení, spotřeba el. energie do 50 KWh, spotřeba vody.

Web: www.chata-lipno.com

Další související informace

Ubytování Lipno

Lipno, Šumava, lipno ubytování, apartmany lipno – Ubytování Lipno nad Vltavou - výběr s možností rezervace těch nejlepších apartmánů přímo na břehu Lipna. Okolí poskytuje prostředí pro nejrůznější zimní i letní sporty jako lyžování, cyklistika apod..

Chata Poutník v Horním Maršově

Chata Poutník, ubytování, Horní Maršov, pokoje, – Chata Poutník se nachází v krásném a klidném prostředí východních Krkonoš v chráněné oblasti Krkonošského národního parku nad obcí Horní Maršov. Od chaty je krásný výhled do údolí Krkonoš. Chata má kapacitu 40 lůžek v 11 pokojích, z nichž 8 v 1. patře je vybaveno vlastním WC a sprchou. Další 3 pokoje ve 2. patře mají společné sociální zařízení na patře, dále nabízí velkou jídelnu s krbovými kamny, společenskou místnost, LCD TV, elektronické šipky, stolní fotbal, různé hry.

Lipno

přehrada Lipno, Lipno dovolená, Lipno ubytování, – VisitLipno.cz - turistický informační portál obsahující komplexní turistické informace o jezeře a přehradě Lipno a regionu Lipensko. Tématem je dovolená, turistika a cykloturistika, lyžování, rybaření, koupání, počasí, kulturní akce, ubytování a restaurace v regionu Lipensko.

Načítání trvalo 2.9848 sekund.