+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata vilémka

Klíčová slova: rekreace, ubytování, hájovna, dovolená, nocleh

E-mail: ubytovani@vilemka.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: ubytování / rekreace / nocleh na samotě u lesa v klidu a soukromí: 1. v dřevěné chatě s elektřinou i teplou vodou! Uvnitř se nachází kuchyňka (mikrovlnka, pečící trouba, vařič, lednice) i sociální zařízení se sprchovým koutem. Chata stojí přímo u koňského výběhu! Obytná plocha 38m2. Kapacita 4 lůžka. NEBO 2. v podkroví hájovny, 3x dloulůžkový pokoj + postýlka pro batole. Kuchyňka (mikrovlnka, vařič, varná konvice, lednice) a sociální zařízení s vanou. TV k dispozici. Možnost penze či polopenze. Dále je možná jízda na koni a výroba keramiky. Na rybníku Popelov (1 km) provozován sportovní rybolov. U ubytování se nachází koňský výběh a dančí obora. Občerstvění / pivo u rybníka Popelov, či 2 km u rybníka Holná, město Kardšova Řečice 5 km po silnici či 3 km pěšky lesem, rozsáhlé možnosti koupání (Holná, Popelov, Veselské pískovny, lázně Třeboň, aquapark Jindřichův Hradec), mnoho památek (zámek Jemčina, zámek Červená Lhota), cykloturistika, houbaření... Vilémka se na Váš těší - ubytování v roubené chatě či v podkroví hájovny.

Web: chata.vilemka.cz

Další související informace

Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora, hotel, ubytovani – Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.

Rodinný Apartmán Jeseník

Rodinný Apartmán, ubytování, Jeseníky, dovolená – Přijeďte strávit víkend či dovolenou do Jeseníků. Ideální rodinná dovolená. Nabízíme Vám ubytovánív apartmánu přímo ve městě Jeseník,v dosahu známých lyžařských středisek – Kouty, Červenohorské sedlo, Praděd, Ramzová, Šerák, Malá Morávka, Filipovice.

Ubytování - penzion Anita

penzion, ubytování, dovolená, ubytování s bazénem – Prožijte nezapomenutelnou dovolenou u Vranovské přehrady a ubytujte se v našem penzionu Anita. V okolí řeky Dyje je krásná příroda s hustými lesy, můžete zde provozovat cykloturistiku, rybaření, koupání, vodní sporty i navštívit zámek Vranov nad Dyjí.

Načítání trvalo 0.3864 sekund.