+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Zdena ubytování Ostrov nad Ohří

Klíčová slova: Chata,Zdena,ubytování,Ostrov,nad,Ohří,Ostrov,nad,O

E-mail: Pension-Ostrov-Zdena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Nově rekonstruovaná dvoupodlažní chata Zdena nabízí ubytování pro 6 osob. Hosté mají k dispozici jednolůžkový, dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Útulný obývací pokoj je vybaven s TV, SAT, DVD, VIDEO a CD.

Web: www.chata-zdena.cs-ubytovani.info/Ostrov-nad-Ohri.htm

Další související informace

Penzion Metra ubytování Janov nad Nisou

Penzion,Metra,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani – K ubytování jsou připraveny tyto pokoje: 2x apartmán - 2 oddělené pokoje 3(4)+3 lůžka, WC, sprcha, umyvadlo. 2x apartmán - 2 samostatné pokoje, každý 4(5) lůžka, WC, 2x sprcha, umyvadlo. 1x dvoulůžkový pokoj, WC, sprcha, umyvadlo.

Hotel pension Srdíčko uby

Hotel,pension,Srdíčko,ubytování,Ústí,nad,Labem,Us – Pension Srdíčko nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete.

Ubytování na lodi Elisabe

Ubytování,na,lodi,Elisabeth,ubytování,Kralupy,nad – Délka 7 m, šířka 2,05 m, ponor 0,75 m, čtyřtaktní benzinový motor Yamaha o výkonu 25 koní, trup lodě ocelový, váha stroje cca 2,1 tuny. Maximální obsaditelnost 3 osoby, optimální obsazenost 2 osoby, pro denní vyjížďky je možné loď obsadit 5 osobami.

Načítání trvalo 0.0844 sekund.