+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Zdena ubytování Ostrov nad Ohří

Klíčová slova: Chata,Zdena,ubytování,Ostrov,nad,Ohří,Ostrov,nad,O

E-mail: Pension-Ostrov-Zdena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Nově rekonstruovaná dvoupodlažní chata Zdena nabízí ubytování pro 6 osob. Hosté mají k dispozici jednolůžkový, dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Útulný obývací pokoj je vybaven s TV, SAT, DVD, VIDEO a CD.

Web: www.chata-zdena.cs-ubytovani.info/Ostrov-nad-Ohri.htm

Další související informace

Penzion Apartmán CZ ubyto

Penzion,Apartmán,CZ,ubytování,Jablonec,nad,Nisou, – Penzion - APARTMÁN CZ byl vybudován nedaleko centra města Jablonec nad Nisou v bezprostřední blízkosti jablonecké přehrady (vodní nádrž Mšeno), kde se v těsném sousedství nachází plavecký bazén s aquaparkem a městská sportovní hala. Penzion - Apartmán Vám poskytne domácí zázemí v komfortním prostředí a výtečnou kuchyní ve vlastní restauraci.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, TV se satelitním příjmem, malou lednicí. Apartmány jsou vybaveny navíc zařízeným kuchyňským a jídelním koutem. Celková kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Možnost dětské postýlky.

Ubytování na lodi Tarpon

Ubytování,na,lodi,Tarpon,37,ubytování,Kralupy,nad – pro 7 -9 osob + dítě, je v České republice zcela ojedinělým plavidlem. Tato novinka plavební sezóny 2010 přináší na české vodní toky evropskou špičku rekreační plavby. Lodě prestižní modelové řady Tarpon brázdí vodní cesty Francie, Belgie, Holandska i Německa.

Ubytování na lodi Elisabe

Ubytování,na,lodi,Elisabeth,ubytování,Kralupy,nad – Délka 7 m, šířka 2,05 m, ponor 0,75 m, čtyřtaktní benzinový motor Yamaha o výkonu 25 koní, trup lodě ocelový, váha stroje cca 2,1 tuny. Maximální obsaditelnost 3 osoby, optimální obsazenost 2 osoby, pro denní vyjížďky je možné loď obsadit 5 osobami.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.