+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Zdena ubytování Ostrov nad Ohří

Klíčová slova: Chata,Zdena,ubytování,Ostrov,nad,Ohří,Ostrov,nad,O

E-mail: Pension-Ostrov-Zdena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Nově rekonstruovaná dvoupodlažní chata Zdena nabízí ubytování pro 6 osob. Hosté mají k dispozici jednolůžkový, dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Útulný obývací pokoj je vybaven s TV, SAT, DVD, VIDEO a CD.

Web: www.chata-zdena.cs-ubytovani.info/Ostrov-nad-Ohri.htm

Další související informace

Hotel Podhrad ubytování H

Hotel,Podhrad,ubytování,Hluboká,nad,Vltavou,Hlubo – Hotel Podhrad je nově otevřeným hotelem v centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky. Ubytovaní hosté získají možnost strávit nádherné chvíle jen několik kroků od dominanty města – státního zámku Hluboká. Hotel Podhrad**** nabízí ubytování v 70 pokojích (včetně jednoho pokoje pro handicapované) a 4 luxusních apartmá o celkové kapacitě 167 lůžek.

Ubytování na lodi Natalia

Ubytování,na,lodi,Natalia,ubytování,Kralupy,nad,V – Loď Viking 800 je velice komfortním a pohodlným plavidlem klasické konstrukce, vyrobeným věhlasnou britskou loděnicí Viking Mouldings. Je naprosto shodná s loděmi Christina a Regina. Se stejnými loděmi se můžete setkat na řekách, kanálech a jezerech prakticky po celé Evropě.

Ubytování na lodi Elisabe

Ubytování,na,lodi,Elisabeth,ubytování,Kralupy,nad – Délka 7 m, šířka 2,05 m, ponor 0,75 m, čtyřtaktní benzinový motor Yamaha o výkonu 25 koní, trup lodě ocelový, váha stroje cca 2,1 tuny. Maximální obsaditelnost 3 osoby, optimální obsazenost 2 osoby, pro denní vyjížďky je možné loď obsadit 5 osobami.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.