+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chatalevne.cz

Klíčová slova: chata,chalupa,levné ubytování,chaty a chalupy

E-mail: info@ubytovanilevne.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Chaty,chalupy,penziony,hotely,apartmány,levné ubytování,dřevěnice,kempy,last minute,wellness a spousty dalších druhů ubytování v České republice a na Slovensku. Dovolená pro rodinu s dětmi, rodinná rekreace na chatách a chalupách.

Web: www.chatalevne.cz/

Další související informace

Levné ubytování

levné ubytování, jedovnice, moravský kras – Nabízíme levné ubytování s vlastním vchodem a vlastním sociálním zařízením v centru Moravského krasu v městečku Jedovnice. Parkování je ve dvoře, na pokojích jsou přípojky kabelové televize a v přízemí máme společenská místnost s televizí, kuchyňkou a lednicí. Ubytování je situováno v krásném prostředí moravského krasu. V okolí Jedovnic je mnoho kulturního vyžití. Když zrovna nebude to správné počasí jít k rybníku vykoupat se, nebo se projet na lodičkách, můžete navštívit například nějaké přírodní, nebo kulturní památky jako je propast Macocha, Punkevní jeskyně, nebo větrný mlýn v Rudici.

Penzion Na kovárně Tisá

Labské pískovce,penziony,levné ubytování,CHKO,Tisá – Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v Tisé v Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a v těsné blízkosti Národního parku Českosaské Švýcarsko. Součástí penzionu je tenisové a víceúčelové hřiště, sauna, fitness, dětské hřiště, zahrádka s grilem.

Chaty a Chalupy

chaty a chalupy, chaty, chalupy, ubytování – Cestovní agentura Vám nabízí široký výběr chat a chalup k pronajmu v regionech Český ráj, Krkonoše, Podrkonoší, Jizerské hory, Orlické hory, Čm. vysočina a v dalších oblastech České republiky. CHALUPY A CHATY NA SILVESTR a VÁNOCE NA HORÁCH

Načítání trvalo 0.0580 sekund.