+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chatalevne.cz

Klíčová slova: chata,chalupa,levné ubytování,chaty a chalupy

E-mail: info@ubytovanilevne.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Chaty,chalupy,penziony,hotely,apartmány,levné ubytování,dřevěnice,kempy,last minute,wellness a spousty dalších druhů ubytování v České republice a na Slovensku. Dovolená pro rodinu s dětmi, rodinná rekreace na chatách a chalupách.

Web: www.chatalevne.cz/

Další související informace

Chalupa v Malíkově

chalupa, pronajmutí, jižní Čechy – Zrekonstruovaná chalupa s velkou zahradou stojí v malebné jihočeské vesničce s kapličkou na návsi, nedaleko Jindřichova Hradce. Pobyt zde ocení hlavně ten, kdo rád chodí na procházky, houby, borůvky nebo rád jezdí na kole. V létě se můžete vykoupat v pěkném čistém rybníku, který naleznete přímo nedaleko od chalupy.

Chata Svornost ubytování

Chata,Svornost,ubytování,Jeseník,Jesenik,ubytovan – Horská chata Svornost ubytování Chata Svornost s celoročním provozem má pro své hosty připraveno k ubytování 11 pokojů o celkové kapacitě 34 lůžek. Jednolůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s možností přistýlky, 2 čtyřlůžkové pokoje a 1 sedmilůžkový pokoj. Za příplatek je možné si rezervovat pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV.

Ubytování v Orlických h.

ubytování,Souvlastní,Zdobnice,Orlické hory,chalupa – Ubytování pro 32 osob v nově opravené chalupě na samotě. K dispozici výčep, stolní fotbal, pinec, venkovní posezení, pískoviště, hřiště,louky, lesy,... Vhodné pro rodinnou dovolenou, sportovní vyžití, vzdělávací a společenské akce.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.