+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chatalevne.cz

Klíčová slova: chata,chalupa,levné ubytování,chaty a chalupy

E-mail: info@ubytovanilevne.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Chaty,chalupy,penziony,hotely,apartmány,levné ubytování,dřevěnice,kempy,last minute,wellness a spousty dalších druhů ubytování v České republice a na Slovensku. Dovolená pro rodinu s dětmi, rodinná rekreace na chatách a chalupách.

Web: www.chatalevne.cz/

Další související informace

Horská chalupa Trojanka

chalupa, ubytování, Trojanovice, Pustevny Beskydy – Horská chalupa Trojanka nabízí ubytování v obci Trojanovice (část Ráztoka, Pustevny) uprostřed Beskyd. Kapacita zařízení je 12 osob. Vybavení chalupy: 4 pokoje, kuchyň, herna s barem, malá tělocvična, 2 koupelny, 2 WC, SAT TV. V blízkosti chalupy se nachází největší lanové centrum v ČR - Tarzanie.

Chata Karolínka Oravská L

Chata, karolinka, ubytovanie, lyzovanie, oddych, – Chata Karolinka je chatou rodinného typu. Prenajíma sa jedine ako celok t.z.8 miest plus 5 prístelkov. Rodinná chata Karolínka leží neďaleko dediny a je obklopená poliami a horami. Je vhodná pre rodiny s deťmi či skupiny priateľov na víkendové pobyty.

Malino Brdo chata Alpina

malino brdo,chata,prenájom,liptov, – Prenájom rekreačných chát na Liptove v známom lyžiarskom stredisku Malino Brdo. Chata Alpina sa skladá s troch apartmánov so samotanými vchodmi.Chata Kamenár je po nedávnej rekonštrukcií vhodná pre rekreáciu dvoch resp.troch rodín.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.