+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chatova osada

Klíčová slova: Chatová osada, Chatová osada Seč, ubytování

E-mail: kolonial@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Naše chatová osada se nachází ve východních Čechách na vodní nádrži Seč, Na skalnatém poloostrově a svazích nad nádrží, byla v roce 1996 vyhlášena přírodní rezervace, která chrání suťový les s pestrým bylinným podrostem a bohatým výskytem měkkýšů. Rezervace zahrnuje i zříceninu hradu Oheb.

Web: www.chatkysec.cz

Další související informace

Penzion Gallus

Penzion Gallus, penzion, ubytovani – Penzion s restaurací GALLUS ve Vranově u Brna využijete především pro soukromé akce, svatební hostiny či firemní obědy nebo večeře. Je oblíbeným místem soukromých schůzek a nabízí maximální úroveň. Ubytujete se v komfortních dvoulůžkových pokojích, restaurace slibuje kuchyni vyhlášenou v širokém okolí, ať už tradiční českou či světovou v moderním pojetí. Parkování zajištěno přímo před budovou. Vstup do restaurace je bezbariérový.

Apartmány Vila Hedvika

Apartmány Vila Hedvika, penzion, ubytovani – Apartmány Vila Hedvika se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v pochůzí vzdálenosti od centra Rožnova pod Radhoštěm. Hostům jsou k dispozici vybavené apartmány a studia s kuchyní a vlastním příslušenstvím (koupelna s WC), pro dvě osoby až šest osob.Ubytovaní hosté mohou parkovat na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Odvoz z nádraží a zpět zdarma. Výlety minibusem v místě pobytu i v okolí.

Chata U lesa

Jeseníky, chata, ubytování – Zděná patrová chata pro 4-8 lidí se dvěma ložnicemi se nachází na okraji klidné malé chatové osady nad Novou Vsí v obci Dolní Moravice v Jeseníkách zhruba 15 km od Karlovy Studánky. Parkování přímo u chaty, v zimě 50 m daleko.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.