+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chatova osada

Klíčová slova: Chatová osada, Chatová osada Seč, ubytování

E-mail: kolonial@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Naše chatová osada se nachází ve východních Čechách na vodní nádrži Seč, Na skalnatém poloostrově a svazích nad nádrží, byla v roce 1996 vyhlášena přírodní rezervace, která chrání suťový les s pestrým bylinným podrostem a bohatým výskytem měkkýšů. Rezervace zahrnuje i zříceninu hradu Oheb.

Web: www.chatkysec.cz

Další související informace

Penzion Grácie

Penzion Grácie, penzion, ubytovani – Našim návštěvníkům penzion nabízí ubytování s kapacitou 19 lůžek. K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí. Součástí penzionu je stylová kavárna s nabídkou lahodné kávy, či osvěžujících chlazených nápojů. Okolí penzionu přímo vybízí k výletům a sportovním aktivitám. K dispozici je hustá síť značených cyklotras v CHKO Třeboňsko. Oblíbenou činností v regionu je rybolov, možná je i účast na výlovech a spoustě dalších aktivit.

Penzion Onyx

Penzion Onyx, penzion, ubytovani – Penzion Onyx nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, apartmánu a jednou garsonkou pro dva. Penzion Onyx se nachází v Českém Krumlově, významném turistickém centru v jihočeském kraji. Penzion Onyx se nachází mimo pěší zónu v centru města, asi 10 minut pěšky do starého města. Náš penzion nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou nadstandartně vybaveny s vlastní koupelnou, lednicí, minibarem a jsou nekuřácké. Okolí penzionu Onyx je bohaté na převážně kulturní zážitky, ale i sportovní. Samotné centrum Českého Krumlova patří do seznamu památek UNESCO, meandry Vltavy doplňují romantickou idylku.

Chata Krkonoše

Nabízíme ubytování v Krkonoších. Samostatné komfor – Nabízíme ubytování v Krkonoších. Samostatné komfortní 3 a 4 lůžkové pokoje s vybavenou minikuchyňkou, TV a integrovaným sociálním zázemím. Možnost polopenze, stravování ve stylové restauraci cca 100m od chaty. .........................

Načítání trvalo 0.0703 sekund.