+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty a chalupy k pronajmutí

Klíčová slova: chata, chaty, chalupy, chaty a chalupy k pronajmut

E-mail: chalupadm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2009

Popis: Na našem webu chata chaty chalupy k pronajmutí, najdete ubytování chaty a chalupy k pronájmu. Váš sen - dovolená, rekreace na chatě, chalupě se jistě splní! Pronajmutí je možné i jen na víkend a strávit tak na chatě, chalupě víkendový pobyt, nebo můžete přijet na prázdniny, Vánoce, Silvestr.... Chata, chaty a chalupy na horách - zejména Orlické hory, Jeseníky.

Web: www.chata-chaty-chalupy.cz/

Další související informace

Ubytování na Slovensku

ubytování, Slovensko, chaty, chalupy, soukromí – Dovolená a ubytování na Slovensku bez zprostředkovatelských poplatků. Chaty, ubytování v soukromí počas celého roku - dovolená, víkend, koupaliště, turistika, lyžování, počas velikonoc i silvestra. U nás naleznete ubytování i pro Vaše rodinné miláčky.

Chata Zdena ubytování Ostrov nad Ohří

Chata,Zdena,ubytování,Ostrov,nad,Ohří,Ostrov,nad,O – Nově rekonstruovaná dvoupodlažní chata Zdena nabízí ubytování pro 6 osob. Hosté mají k dispozici jednolůžkový, dvoulůžkový a třílůžkový pokoj. Útulný obývací pokoj je vybaven s TV, SAT, DVD, VIDEO a CD.

Chata Fidler ubytování Ho

Chata,Fidler,ubytování,Hošťka,Hostka,ubytovani – Hledáte romantické místo pro 2 osoby s útulnou zahrádkou a výhledem na krásnou přírodu? Chata Fidler je přesně toto nabízí a nádechem pohody a domácí atmosféry. Chata Fidler se nachází v klasické české obci Žebráky, kde oceníte klid, pohodu bez okolního ruchu. Pokud hledáte opravdový klid, tak jste na správné adrese.

Načítání trvalo 0.2635 sekund.