+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty a chalupy k pronajmutí

Klíčová slova: chata, chaty, chalupy, chaty a chalupy k pronajmut

E-mail: chalupadm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2009

Popis: Na našem webu chata chaty chalupy k pronajmutí, najdete ubytování chaty a chalupy k pronájmu. Váš sen - dovolená, rekreace na chatě, chalupě se jistě splní! Pronajmutí je možné i jen na víkend a strávit tak na chatě, chalupě víkendový pobyt, nebo můžete přijet na prázdniny, Vánoce, Silvestr.... Chata, chaty a chalupy na horách - zejména Orlické hory, Jeseníky.

Web: www.chata-chaty-chalupy.cz/

Další související informace

Chata Kubínska Hola, Orav

chata, chaty, Kubínska Hoľa, Kubinska Hola, Orava, – Ubytovanie v krásnom prostredí pri lese pre 10 osôb, sauna, krb, ohnisko, 2 kúpelne. Vhodná na letnú i zimnú dovolenku. V blízkosti lyžiarske stredisko.V okolí 40 km rôzne kultúrne a historické pamiatky, možnosť celoročného kúpania. Cena 65 € na noc.

Chata u Jelena ubytování

Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt – Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Chata Edison ubytování Ma

Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka, – Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.3654 sekund.