+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty a chalupy k pronajmutí

Klíčová slova: chata, chaty, chalupy, chaty a chalupy k pronajmut

E-mail: chalupadm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2009

Popis: Na našem webu chata chaty chalupy k pronajmutí, najdete ubytování chaty a chalupy k pronájmu. Váš sen - dovolená, rekreace na chatě, chalupě se jistě splní! Pronajmutí je možné i jen na víkend a strávit tak na chatě, chalupě víkendový pobyt, nebo můžete přijet na prázdniny, Vánoce, Silvestr.... Chata, chaty a chalupy na horách - zejména Orlické hory, Jeseníky.

Web: www.chata-chaty-chalupy.cz/

Další související informace

Ubytování na Slovensku

ubytování, Slovensko, chaty, chalupy, soukromí – Dovolená a ubytování na Slovensku bez zprostředkovatelských poplatků. Chaty, ubytování v soukromí počas celého roku - dovolená, víkend, koupaliště, turistika, lyžování, počas velikonoc i silvestra. U nás naleznete ubytování i pro Vaše rodinné miláčky.

CA Chatař - chaty a chalu

chaty a chalupy, pronájem chat, chaty, chalupy – Chaty a chalupy k pronájmu, sruby, dřevěnice. Ubytování po celé ČR, dovolená v létě u vody, v zimě v českých horách. V nabídce máme chaty a chalupy v jižních Čechách, v Jeseníkách, Třeboňsku, Vysočině, Orlických horách, Beskydech, v Krkonoších i Jizerských horách, na Šumavě, chaty s krbem, chalupy s bazénem, oplocenou zahradou, s možností ubytovat se s pejskem.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.