+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty beskydy

Klíčová slova: Ubytování v Beskydech, Chaty beskydy, Levné ubytov

E-mail: odkazy-polstina@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme chaty v Beskydech, ubytování v chatkách v Beskydech, rekreační a víkendové pobyty v Beskydech. Pořádáme akce všeho druhu a dle Vašeho přání. Naše chaty se nacházejí v obci Košařiska v samém srdci Beskyd.

Web: www.slestour.cz/

Další související informace

Ubytování v Beskydech

Ubytování v Beskydech,Koliba-Juřena – Koliba – Juřena , nabízí stylové ubytování v Beskydech, pochutnejte si na místních grilovaných valašských specialitách a ubytujte se v krásném prostředí Beskyd.K ubytování jsou Vám k dispozici tři čtyřlůžkové pokoje s možností obsazení jednoho nebo dvou lůžek. Pokoje jsou vybaveny sprchou, sociálním zařízením, miny barem, DVB-T televizí a k dispozici je i WI-FI připojení na internet. K ubytování také poskytujeme snídaně nebo polopenzi.

Penzion na Pluskovci

Penzion na Pluskovci, ubytovani, penzion – Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v 10 pokojích se samostatným sociálním zařízením. Stejně tak jsou zařízeny i 3 samostatné chatky s plynovým vytápěním a soc. zařízením, které se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Součástí penzionu je také depandance ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Zde mají vždy 2 apartmány společné sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a lednicí.

Penzion Pod Kostelem

Pod kostelem, ubytovani, penzion – Prázdninová akce v Penzionu Pod Kostelem! Týdenní pobyt za 2.450 Kč na osobu. V ceně je bohatá snídaně, dítě do 10 let v doprovodu dvou dospělých zdarma. Penzion Pod Kostelem Vám nabízí stylové ubytování v 5 dvoulůžkových a 1 trojlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem venkovského stylu, samozřejmostí je sociální zařízení a TV, pro Vaše pohodlí při delších pobytech je k dispozici minilednice.<p> Přímo před objektem se nachází vlastní parkoviště.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.