+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty beskydy

Klíčová slova: Ubytování v Beskydech, Chaty beskydy, Levné ubytov

E-mail: odkazy-polstina@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme chaty v Beskydech, ubytování v chatkách v Beskydech, rekreační a víkendové pobyty v Beskydech. Pořádáme akce všeho druhu a dle Vašeho přání. Naše chaty se nacházejí v obci Košařiska v samém srdci Beskyd.

Web: www.slestour.cz/

Další související informace

Ubytování v Beskydech

Ubytování v Beskydech,Koliba-Juřena – Navštivte stylovou valašskou kolibu Juřena - pochutnejte si na místních valašských specialitách a ubytujte se v krásném prostředí Beskyd.Nabízíme ubytováni ve Valšském stylu na rozhraní Frenštátu pod Radhoštěm a Trojanovic s výhledem na Pustevny a Radhošť.. Ubytujte se v penzionu Koliba Juřena. K ubytování jsou k dispozici tři čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením, televizí, barem. K dispozici je WiFi připojení k internetu

Penzion U Doubků

Penzion U Doubků, penzion, ubytovani – Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, nadstandardních a k dispozici je i jeden komfortní. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma – proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří čtyři pokoje – pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, TV, SAT, WI-FI.

Penzion Liberta

Penzion Liberta, ubytování, penzion – V Pensionu Liberta je 9 pokojů, dvou až šestilůžkových, se společným sociálním zařízením, útulná jídelna, pivnice pouze pro ubytované s možností malého občerstvení, udírna s grilem, otevřené ohniště, volejbalové hřiště a půjčovna sportovních potřeb (petanque, míče, pálky, atd.), dětské prolézačky a pískoviště.

Načítání trvalo 0.2799 sekund.