+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty Chalupy

Klíčová slova: Chaty, chalupy, česká republika, slovensko,

E-mail: info@pronajem-kancelare.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2011

Popis: Najděte si ubytování na chatě či chalupě v našem online katalogu a prožijte příjemnou dovolenou v přírodě, na horách, u rybníka či na samotě. V naší nabídce je přes tisíc prověřených chat a chalup, které čekají jen na vás.

Web: www.chalupy-chaty.com

Další související informace

SKrelax.sk

ubytovanie, relaxovanie, Slovensko, Slovensku – Prezentácia ubytovacích zariadení, ubytovanie a rekreácia na Slovensku, penzióny, hotely, chaty, chalupy, oddych, dovolenka, Vysoké Tatry. Vyhľadávač ubytovacích a rekreačných zariadení pre Váš ideálny relax na Slovensku.

Duha

rekreační, komplex, – Duha je rekreační komplex nacházející se na okraji obce Tři Studně v srdci Vysočiny. Jedná se o větší turistickou chatu pro ubytování čtyřiceti osob a menší chatu pro ubytování osmi osob. Součástí komplexu je hřiště.

Chaty a chalupy

Chaty, a, chalupy, pronájem, k, pronájmu, beskydy, – Nabízíme široké možnosti ubytování na chatách a chalupách po celé České republice i na Slovensku a jinde v EU. Vybírat můžete více než z tisícovky chat a chalup, které jsou průběžně kontrolovány z hlediska kvality služeb.

Načítání trvalo 0.0671 sekund.