+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chaty Terchová

Klíčová slova: chaty terchova, chaty terchová, chata terchová

E-mail: info@chatyumarunov.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2014

Popis: Príďte si oddýchnuť do prekrásneho prostredia osady Marunovia v Terchovej, obklopeného tichom a krásnymi horami. Na výber máte zo štyroch chát s kapacitou 6-12 ľudí s plným vybavením.Pozývame Vás prežiť letnú dovolenku v rázovitej obci Terchová v lone prírody.Drevenice sú komfortne zariadené, ale každá má typickú atmosféru terchovských dreveníc.

Web: chatyumarunov.sk

Další související informace

Chaty a Chalupy

chaty a chalupy, chaty, chalupy, ubytování – Cestovní agentura Vám nabízí široký výběr chat a chalup k pronajmu v regionech Český ráj, Krkonoše, Podrkonoší, Jizerské hory, Orlické hory, Čm. vysočina a v dalších oblastech České republiky. CHALUPY A CHATY NA SILVESTR a VÁNOCE NA HORÁCH

Ubytování u termálního ko

ubytování Maďarsko, chaty Maďarsko, izby Maďarsko – Zajistím levné ubytování celoročně pro 6 osob, v mé chatě s dvěma izbami, obývákem, kuchyní i koupelnou. Chata se nachází vedle léčebných a bazénových koupelí Zsóry v Mezőkövesd. Kryté, čerstvě zrekonstruované léčebné bazény fungují nepřetržitě během celého roku, a nové wellness oddělení otevírá své vrata pro zájemce také brzy.

Chaty a chalupy k pronajm

chaty a chalupy pronájem, dovolená, prázdniny – Pronájem chaty a chalupy. Chaty a chalupy k pronajmutí v České republice a na Slovensku. Chaty a chalupy na Silvestr. Vyhledávání ubytování dle kritérií, chata s bazénem, chalupa na horách, roubenka se saunou, srub u lesa. Dovolená v klidu a levně. Chata i chalupa objednávky online.

Načítání trvalo 3.2133 sekund.