+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chopin Airporthotel

Klíčová slova: Chopin Airporthotel

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2010

Popis: Chopin Airporthotel Bratislava disponuje 176 pohodlnými a moderně zařízenými pokoji, které díky kombinace barev červené a žluté starají o příjemnou atmosféru. Pokoje jsou dobře dispozičně řešeny a plně klimatizovány s možností individuálního nastavení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou, vysokorychlostním připojením na internet, prostorným pracovním stolem. Přímo na pokoji máte k dispozici kávu a čaj.

Web: chopin-airporthotel.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 1.6529 sekund.