+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chopin Airporthotel

Klíčová slova: Chopin Airporthotel

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2010

Popis: Chopin Airporthotel Bratislava disponuje 176 pohodlnými a moderně zařízenými pokoji, které díky kombinace barev červené a žluté starají o příjemnou atmosféru. Pokoje jsou dobře dispozičně řešeny a plně klimatizovány s možností individuálního nastavení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou, vysokorychlostním připojením na internet, prostorným pracovním stolem. Přímo na pokoji máte k dispozici kávu a čaj.

Web: chopin-airporthotel.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.