+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - ubytování v

Klíčová slova: Chorvatsko, levné, ubytování, soukromí, apartmány

E-mail: tribunj@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2009

Popis: Levné a kvalitní ubytování v soukromí - ve vile v Tribunji, okres Šibenik. Nově zařízené apartmány pro 2-6 osob. Posezení na dvorku. V okolí výběr pláží a možností na skvělé výlety. Parkování u vily, nakupování přímo v obci. Seriózní a příjemné jednání.

Web: www.chorvatskolevne.unas.cz

Další související informace

Ubytování v horských apar

apartmán, apartmány, ubytování, cestování, hory – Informace o ubytování v horských apartmánech. Ubytování na horách v České a Slovenské republice. Kontakty přímo na apartmány. Odkazy na online kamery, informace o aktuálním počasí. Seznam lyžarských areálů.

lLevné ubytování - katalo

Levné ubytování, levné, ubytování, dovolená, levná – Levné-ubytování-cz Vám nabízí levné ubytování v chatách, chalupách a penzionech do 350 Kč (14 €) na os./den, hotelích do 500 Kč (20 €) na os./den a ubytování v dalších zařízeních do 150 Kč (6 €) na os./den v Čechách na Moravě i na Slovensku. Můžete si zde vybrat krásná místa pro Vaši levnou dovolenou, pracovní, studijní či víkendové levné ubytování a přímo kontaktovat provozovatele objektů. Případně můžete nabídku levného ubytování vložit do této databáze levného ubytování za velmi příznivých podmínek bez jakýchkoliv smluv a provizí za zprostředkování ubytování. Ubytovatele, kteří poskytují levné ubytování do 150 Kč (6 €) na os/den to nestojí ani korunu.

Ubytovny Praha

ubytovny, ubytování, Praha, levně, levné, noclehy, – Ubytovny Praha - poskytujeme ubytovací služby za nejnižší možné ceny v Praze. Také nabízíme levné ubytování v partnerských ubytovnách, penzionech a hotelech v celé Praze a dále akční nabídky ubytování v Praze za zlevněné ceny.

Načítání trvalo 0.3311 sekund.