+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - ubytování v

Klíčová slova: Chorvatsko, levné, ubytování, soukromí, apartmány

E-mail: tribunj@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2009

Popis: Levné a kvalitní ubytování v soukromí - ve vile v Tribunji, okres Šibenik. Nově zařízené apartmány pro 2-6 osob. Posezení na dvorku. V okolí výběr pláží a možností na skvělé výlety. Parkování u vily, nakupování přímo v obci. Seriózní a příjemné jednání.

Web: www.chorvatskolevne.unas.cz

Další související informace

Pohorách.cz ubytování

hotely, penziony, chaty, apartmány, ubytování – Databáze ubytování na českých a slovenských horách, last minute ve více než 2000 ubytovacích objektů s kontakty na provozovatele. Zprostředkování pobytů v ČR a mnoho dalšího... Akce na českých a slovenských horách.

Hotel Jelen

Hotel Jelen, hotel, ubytovani – Hotel Jelen se nachází přímo na náměstí a architektonicky zapadá do historického jádra města. Z oken pokojů se nachází malebný pohled na Fulnecký zámek, bývalý Krunův palác, kostel sv. Trojice, památník J. A. Komenského a jiné kulturní památky.

Ubytovny Praha

ubytovny, ubytování, Praha, levně, levné, noclehy, – Ubytovny Praha - poskytujeme ubytovací služby za nejnižší možné ceny v Praze. Také nabízíme levné ubytování v partnerských ubytovnách, penzionech a hotelech v celé Praze a dále akční nabídky ubytování v Praze za zlevněné ceny.

Načítání trvalo 0.2973 sekund.