+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chorvatsko - ubytování v

Klíčová slova: Chorvatsko, levné, ubytování, soukromí, apartmány

E-mail: tribunj@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2009

Popis: Levné a kvalitní ubytování v soukromí - ve vile v Tribunji, okres Šibenik. Nově zařízené apartmány pro 2-6 osob. Posezení na dvorku. V okolí výběr pláží a možností na skvělé výlety. Parkování u vily, nakupování přímo v obci. Seriózní a příjemné jednání.

Web: www.chorvatskolevne.unas.cz

Další související informace

Dovolená Chorvatsko

dovolená, ubytování, apartmány – Dovolená Chorvatsko s apartmánovým ubytováním u pláže. Na výběr jsou stovky domů a apartmánů s jednoduchým vyhledáváním a online rezervačním systémem. Luxusní apartmánové ubytování pro náročné i levné dovolenkové pobyty. Dovolená Chorvatsko i se pejskem.

Ubytovny Praha

ubytovny, ubytování, Praha, levně, levné, noclehy, – Ubytovny Praha - poskytujeme ubytovací služby za nejnižší možné ceny v Praze. Také nabízíme levné ubytování v partnerských ubytovnách, penzionech a hotelech v celé Praze a dále akční nabídky ubytování v Praze za zlevněné ceny.

Ubytování na Istrii

chorvatsko, dovolená, istrie, ubytování – Rádi byste se podívali v létě do Chorvatska na Istrii a nevíte jak je to tam s ubytováním? Navštivte naše stránky Istrie ubytování, kde se dozvíte všechny potřebné informace o ubytování na tomto nejnavštěvovanějším poloostrově Chorvatska.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.