+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CINEMA PALACE HOTEL

Klíčová slova: CINEMA PALACE HOTEL

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2010

Popis: Areál hotelu se nachází v krásném přírodním prostředí na hranici hlavního města Prahy a je dostupný autobusy MHD č. 317, 318 a 321 ze stanice metra Smíchovské nádraží nebo autem z rychlostní komunikace R 4.

Web: hotelcinema.hotel.cz/

Další související informace

Palace Cinemas

palace cinemas,palacecinemas,3d digital,rezervace – Informace o kinech Palace Cinemas, program, rezervace vstupenek, pobočky. Společnost Palace Cinemas je prakticky největším provozovatelem multikin ve střední Evropě, protože zde dominuje hned třem hlavním trhům.

CITY HOTEL

CITY HOTEL – City Hotel Brno se nachází na Vídeňské ulici č. 183/124 a poskytuje nejlevnější ubytování v <a href="http://hotel.cz/brno/">Brně</a>. K vybavení hotelu patří restaurace, bistro, herna a dále internetový koutek se čtyřmi počítači a parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst, které zabezpečuje kamerový systémem. Rozšířenou službou pro hosty je možnost vaření v kuchyňkách, které jsou součástí vybavení hotelu. Nedaleko CITY hotelu se nachází supermarket Futurum s pestrou nabídkou služeb a zboží.

Comsa Palace Hotel

Comsa Palace Hotel – Comsa Palace Hotel Brno je stylový hotel v centru Brna. Kompletně zrekonstruovaná budova hotelu nabízí svým hostům 119 plně klimatizovaných pokojů. Pro Vaše maximální pohodlí jsou na všech pokojích King Size lůžka, minibar, trezor, samozřejmostí je internetové připojení a TV + SAT.

Načítání trvalo 2.0327 sekund.