+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

City hotel Nitra

Klíčová slova: City hotel Nitra

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2010

Popis: Nově postavený Hotel City, který se nachází přímo v centru města (na Svätoplukovo náměstí) s překrásným výhledem na divadlo, hrad a pěší zónu a nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách recepce je možné posezení pro hosty, případně možnost občerstvení, pracovních jednání a školení. Všechny pokoje jsou klimatizované a poskytují pocit domova a soukromí. V každém pokoji je WiFi připojení na internet. K hotelůvým službám patří hlídané parkoviště, možnost pronajmutí hotelůvého auta, dále pak praní a žehlení. V okolí penzionu se nacházejí zajímavá muzea, hrad, synagoga, divadlo příjemné restaurace a kavárny, kina a další.

Web: city-hotel-nitra.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel City Centre

Hotel City Centre, ubytovani, hotel – Našim hostům nabízíme 89 atypických vkusně zařízených pokojů. Recepce poskytuje 24 hodin denně úplný sortiment služeb jako směnárnu, prodej suvenýrů, rezervace vstupenek a okružních jízd. Součástí hotelu City Centre je i herna s kostkami a barem v tropickém stylu. Možnost hlídaného parkování se nabízí za poplatek v přilehlém podzemním parkovišti.

Hotel PALACKÝ v Karlových Varech

Hotel PALACKÝ,ubytování v Karlových – Hotel Palacký (původně dům Červené srdce) se nachází v centru lázeňské zóny na věhlasné Staré Louce a stojí na svém místě na levém břehu říčky Teplé.Pro naše hosty máme připravené pohodlné ubytování v šestnácti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových pokojích s možností přistýlky, k pobytu však nabízíme také jeden prostorný rodinný pokoj, popřípadě apartmán pro čtyři osoby. Hotelová budova je vybavena moderním výtahem, samozřejmostí je bezplatné ViFi připojení k internetu, stejně jako nekuřácké prostředí. Hosté si s sebou mohou přivézt a za nevelký poplatek mít na svém pokoji menší domácí zvířata. Hotel disponuje několika vlastními parkovacími místy, což není v lázeňské zóně běžné.

Načítání trvalo -98.13 sekund.