+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

City hotel Nitra

Klíčová slova: City hotel Nitra

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2010

Popis: Nově postavený Hotel City, který se nachází přímo v centru města (na Svätoplukovo náměstí) s překrásným výhledem na divadlo, hrad a pěší zónu a nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách recepce je možné posezení pro hosty, případně možnost občerstvení, pracovních jednání a školení. Všechny pokoje jsou klimatizované a poskytují pocit domova a soukromí. V každém pokoji je WiFi připojení na internet. K hotelůvým službám patří hlídané parkoviště, možnost pronajmutí hotelůvého auta, dále pak praní a žehlení. V okolí penzionu se nacházejí zajímavá muzea, hrad, synagoga, divadlo příjemné restaurace a kavárny, kina a další.

Web: city-hotel-nitra.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel City Centre

Hotel City Centre, ubytovani, hotel – Našim hostům nabízíme 89 atypických vkusně zařízených pokojů. Recepce poskytuje 24 hodin denně úplný sortiment služeb jako směnárnu, prodej suvenýrů, rezervace vstupenek a okružních jízd. Součástí hotelu City Centre je i herna s kostkami a barem v tropickém stylu. Možnost hlídaného parkování se nabízí za poplatek v přilehlém podzemním parkovišti.

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Lázeňský hotel SAVOY ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel SAVOY,ubytování ve Františkových – Lázeňský dům Savoy ve Františkových Lázních je jedním z nejstarších lázeňských domů ve Františkových Lázních. Všechny pokoje Lázeňského domu jsou vkusně zařízené a vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, minibarem a telefonem. K dispozici jsou také pokoje kategorie LUX, které jsou prostornější a většina má balkon s krásným výhledem.V restauraci hotelu je nabízená hotelovým hostům bohatá studená i teplá snídaně. Hosté mají možnost volby vegetariánských, diabetických pokrmů. Je Vám k dispozici komplexní balneo centrum, sauna a bazén. Hotel lázeňský dům Savoy nabízí pestrou paletu léčebných procedur (koupele, masáže, zábaly, inhalace, tělocvik, magnetoterapie, plynové injekce, atd.

Načítání trvalo 1.7798 sekund.