+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

City hotel Nitra

Klíčová slova: City hotel Nitra

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2010

Popis: Nově postavený Hotel City, který se nachází přímo v centru města (na Svätoplukovo náměstí) s překrásným výhledem na divadlo, hrad a pěší zónu a nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V prostorách recepce je možné posezení pro hosty, případně možnost občerstvení, pracovních jednání a školení. Všechny pokoje jsou klimatizované a poskytují pocit domova a soukromí. V každém pokoji je WiFi připojení na internet. K hotelůvým službám patří hlídané parkoviště, možnost pronajmutí hotelůvého auta, dále pak praní a žehlení. V okolí penzionu se nacházejí zajímavá muzea, hrad, synagoga, divadlo příjemné restaurace a kavárny, kina a další.

Web: city-hotel-nitra.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Comfort Nitra

Hotel Comfort Nitra , hotel ,hotel v centre – Hotel Comfort Nitra , v centre Nitry. Hotel Vám ponuka ubytovanie v Nitre , Hotel Comfort Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny

Hotel Mertin v Chomutově

Hotel Mertin,ubytování v – Hotel se nachází blízko historického centra v dobré vzdálenosti pěší zony v blízkosti všech pamětihodností a také Kamencového jezera.Hosté se mohou ubytovat celkem v 10 pokojích jednolůžkových a dvoulůžkových, z toho 5 nekuřáckých. Na každém pokoji se nachází vlastní sociální zařízení (sprcha, wc, fen), LCD televizory se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, trezor, telefon, připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Kamerovým systémem je hlídané parkovistě u hotelu. Domácí zvířata povolena.V hotelu Mertin je stylová restaurace, která pojme až 35 osob nabízející velký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně.

Hotel CITY OSTRAVA v Ostravě

Hotel CITY OSTRAVA,ubytování v – Pěkně vybavený tříhvězdičkový hotel 5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, sWiFi připojením k internetu zdarma a vlastním sociálním zařízením. Nábytek je vyroben ze světlého přírodního masivu.Do ceny pokoje lze zahrnout na přání hosta i snídani, která je podávána formou bufetu.Na vaše přání zajistíme praní a žehlení prádla do dvacetičtyř hodin. Hotelová recepcemá k dispozici seif, fax, prodej drogistického zboží, alko a nealko nápojů, cigaret.Rádi poskytneme informační služby.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.