+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clarion Congress Hotel Os

Klíčová slova: Clarion Congress Hotel Ostrava

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2010

Popis: Clarion Congress Hotel Ostrava nabízí komfortní ubytování v klidné části severomoravské metropole Ostravy. K dispozici je celkem 140 pokojů a 27 apartmánů. Ve vybavení pokojů samozřejmě nechybí vlastní sociální zařízení, TV + SAT, trezor a minibar, v celém objektu Clarion Congress Hotelu Ostrava máte možnost využít bezdrátového připojení k internetu.

Web: clarion-ostrava.hotel.cz/

Další související informace

Ubytování Ostrava

ubytování hotel Veronika Ostrava stravování školen – Hotel Veronika, který se nachází v Ostravě je otevřen non-stop po celý rok. Kromě ubytování nabízíme také stravování, školení pro firmy a směnárnu. Ubytování můžete rezervovat on-line na našich stránkách.

TOP CityLine Primavera hotel and Congress centre v Plzni

TOP CityLine Primavera hotel and Congress – Srdečně vítejte v PRIMAVERA Hotel & Congress centre, moderním, nově vybudovaném 4 hvězdičkovém hotelu v Plzni! Nabízíme kvalitní ubytování v celkem 87 dvoulůžkových klimatizovaných pokojích a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV s 20. televizními stanicemi, některé s možností přijímat satelitní programy, koupelnou s vanou, sprchou a bidetem. Vysokorychlostní internet ve všech prostorech hotelu a pokojích LAN i WiFi – ZDARMA. Součástí hotelu je i restaurace Primavera s venkovní terasou, vinárna-bar a café. Ochutnejte u nás vynikající českou i mezinárodní kuchyni.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.