+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Canada

Klíčová slova: Club Canada

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2010

Popis: Ubytování je v Rezidenci Club Canada zajištěno v nových a moderně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet.

Web: club-canada.hotel.cz/

Další související informace

Óčko music club

Óčko music club – Óčko music club není jenom prach obyčejná klasická diskotéka, která by se ztrácela v duchu zapomnění. Óčko music club je fenomenální klubová párty s vynikající muzikou, nejlepšími DJ’s z celé Evropy, nabitým programem a prvotřídními akcemi!

Chopper-cruiser-club.cz

Chopper cruiser club pro vyznavače stylu choppers – Chopper-cruiser-club.cz je volné a otevřené společenství pro vyznavače a přátele motocyklů stylu chopper a cruiser. Záměrem je společné a společenské setkávání s vyjížďkami bez rozdílu značek strojů a jiné akce. Tímto zveme všechny motorkáře, které oslovil záměr k setkání, seznámení a naplánování akcí do hospůdky Pod Smetankou na Vinohradech.

Freesko club

Freesko club – Chcete vyrazit o víkendu za zábavou? Pak je tu pro vás Freesko club, jako to nejlepší místo, protože nenabízí pouze tanec, hudbu a zábavu, ale také dobré pití. Chcete vyrazit o víkendu za zábavou? Pak je tu pro vás Freesko club, jako to nejlepší místo, protože nenabízí pouze tanec, hudbu a zábavu, ale také dobré pití.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.