+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Canada

Klíčová slova: Club Canada

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2010

Popis: Ubytování je v Rezidenci Club Canada zajištěno v nových a moderně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet.

Web: club-canada.hotel.cz/

Další související informace

Kulturistika.tv

kulturistika,fitness,powerlifting,fight club – Videoportál, který se zabývá kulturistikou, fitness, powerliftingem bojovými sporty, kickboxem a pod. Denně přidáváme nová videa. neváhejte a přijďte navštívit náš videoportál. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Club Nirvana

Club Nirvana – Toužíte si vypít kafíčko nebo nějaký lahodný drinky ve stylovém klubu s přáteli za poslechu kvalitní hudby? Navštivte stylový Club Nirvana, který Vám zaručí krásný zážitek. Toužíte si vypít kafíčko nebo nějaký lahodný drinky ve stylovém klubu s přáteli za poslechu kvalitní hudby? Navštivte stylový Club Nirvana, který Vám zaručí krásný zážitek.

Riocity club

Riocity club – V našem nově otevřeném klubu s názvem Riocity nalezne zábavu opravdu každý! Zahrajte si bowling, kulečník, šipky, poslechněte si kvalitní hudbu nebo jen popijte s kamarády. V našem nově otevřeném klubu s názvem Riocity nalezne zábavu opravdu každý! Zahrajte si bowling, kulečník, šipky, poslechněte si kvalitní hudbu nebo jen popijte s kamarády.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.