+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Canada

Klíčová slova: Club Canada

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2010

Popis: Ubytování je v Rezidenci Club Canada zajištěno v nových a moderně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet.

Web: club-canada.hotel.cz/

Další související informace

Daewoo & Chevrolet Club &

daewoo club, daewoo forum, chevrolet club – Česko-Slovenské Daewoo Fórum a Daewoo Club, kde najdete všechny modely Daewoo a Chevrolet - Aveo, Captiva, Epica, Espero, Evanda, Kalos, Lacetti, Lanos, Leganza, Matiz, Nexia, Nubira, Racer, Spark, Tacuma, Tico. Tuning, odkazy, technika, video, bazar.

Golf Hotel Club U Věže

Golf Hotel Club U Věže – FAMA Hotel "U VĚŽE" byl postaven v roce 1999 na místě staré románské tvrze, v klidném prostředí obce Nupaky, v blízkosti zámku a zámeckého parku Průhonice. Vyznačuje se příjemnou a klidnou rodinnou atmosférou.

Box Club Šternberk

box, šternberk, sokolovna, sokol, club – Webové stránky šternberského boxerského klubu - naleznete zde aktuality, informace o boxu a tréninku, fotografie, videa, atd.. V případě zájmu naleznete v sekci kontakt telefon a email přímo na trenéra.

Načítání trvalo 0.0961 sekund.