+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Canada

Klíčová slova: Club Canada

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2010

Popis: Ubytování je v Rezidenci Club Canada zajištěno v nových a moderně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Pro ubytované hosty je v celém areálu k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet.

Web: club-canada.hotel.cz/

Další související informace

SHOW PARK - pokoje lásky

redlight, showpark, show park, red light, club – Procházejte se uličkami Show parku, dívejte se do prosklených výloh a vybírejte tu nejkrásnější dívku. 62 pokojů lásky. Nechte se unést atmosférou Showparku, která se jistě zapíše na dlouhou dobu do Vaší paměti.

Redlight zóna

redlight, showpark, show park, red light, club – Centrum vyjímečné zábavy v srdci Prahy - to je Redlight zóna. Nevíte kam zavítat, máte moře volného času, nacházíte se v centru Prahy a hlavně se chcete skvěle pobavit? Tak navštivte Redlight zónu, kde se zaručeně nudit nebudete.

Music Club v.i.p

Music Club v.i.p – Náš skvělý bar Vám nabízí nepřeberné množství alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy i piva. Příjemné posezení s přáteli přímo u barového pultu. Náš skvělý bar Vám nabízí nepřeberné množství alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy i piva. Příjemné posezení s přáteli přímo u barového pultu.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.