+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Hotel Praha

Klíčová slova: Club Hotel Praha

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Čtyřhvězdičkový CLUB HOTEL PRAHA se nachází 15 minut autem od centra Prahy a pouhých 5 minut od stanice metra Opatov, v příjemném prostředí chráněné krajinné oblasti Botiče, v blízkosti obce Průhonice.

Web: clubhotelpraha.hotel.cz/

Další související informace

Hotel restaurace Tenis Cl

Hotel restaurace Tenis Club – Hotel restaurace Tenis Club nabízí ubytování v různých typech pokojů. Přímo u objektu se nachází 5 tenisových kurtů a v zimě dvoukurtová nafukovací hala. 30 m od objektu je hřistě na minigolf, 1 km od hotelu je koupaliště.

TOP HOTEL PRAHA & CONGRESS CENTRE v Praze

TOP HOTEL PRAHA & CONGRESS CENTRE,ubytování v – TOP HOTEL Prague Congress Centre naleznete v klidném prostředí městské části Prahy 4. Celý komplex se nachází v parku, jehož součástí je Japonská zahrada.TOP HOTEL Prague Congress Centre je ideálním místem pro kongresy, konference, meetingy, semináře, symposia, koncerty, výstavy a další akce jako work shopy, team-buildingy a podobně. Kongresové centrum je tvořeno systémem salonků a konferenčních prostor s nejmodernějším technickým vybavením.Celý komplex dále nabízí krytý bazén, whirlpool, fitness a wellness centrum se saunou, párou a soláriem, služby kosmetického salónu a masáže. V hotelu jsou k dispozici dva tenisové kurty, bowlingové dráhy a kasino.

Načítání trvalo 1.8391 sekund.