+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Penzion Kamínek

Klíčová slova: Club Penzion Kamínek, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2011

Popis: Club penzion Kamínek lze označit za malý kamínek v mozaice krás Třebonska a Novohradska. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování pro celkem 30 osob v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. Na některých pokojích je k dispozici TV. V ceně ubytování je též využití celého areálu, pergoly a venkovního parketu po dohodě s majitelem. Penzion se nachází na hranici tří rekreačních oblastí . Novohradské.

Web: club-penzion-kaminek.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Veselých

Penzion U Veselých, penzion, ubytovani – Ve stylovém rodinném Penzionu u Veselých v klidné části Pece pod Sněžkou oceníte nádherný výhled i domácí kuchyní. Penzion leží ve Velké Úpě 300 m od hlavní silnice, od které jej odděluje pás lesa, a přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky. V létě zaparkujete přímo u domu, v zimě 300 m od něj. Penzion se hodí pro pobyty rodin s dětmi, firemní akce i školní výlety.

Penzion U Ježků

Penzion U Ježků, penzion, ubytovani – Náš rodinný penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Moravského krasu. Velmi rádi vás u nás přivítáme a poskytneme kvalitní zázemí na vaší dovolené nebo na pracovní cestě v moderních, prostorných a vkusně vybavených pokojích. Snadno a rychle si zvyknete na fakt, že to co jinde považují za nadstandard s doplatkem, je u nás samozřejmostí a zdarma!

Penzion Schaumannův Dvůr

Penzion Schaumannův Dvůr, penzion, ubytovani – Penzion nabízí své celoroční služby ve 13 pokojích s celkovou kapacitou 42 míst včetně přistýlek. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo v rodinném pokoji s kapacitou až šest osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou (9 pokojů se sprchovým koutem, 2 pokoje s vanou a 2 pokoje s vířivou masážní vanou). Dále jsou pokoje standardně vybaveny televizí a rádiobudíkem. Rodinný pokoj s vířivou vanou má také ledničku. Pokoje umístěné na jižní straně budovy mají vlasní balkony.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.