+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Penzion Kamínek

Klíčová slova: Club Penzion Kamínek, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2011

Popis: Club penzion Kamínek lze označit za malý kamínek v mozaice krás Třebonska a Novohradska. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování pro celkem 30 osob v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. Na některých pokojích je k dispozici TV. V ceně ubytování je též využití celého areálu, pergoly a venkovního parketu po dohodě s majitelem. Penzion se nachází na hranici tří rekreačních oblastí . Novohradské.

Web: club-penzion-kaminek.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Uherčice

Penzion Uherčice, penzion, ubytovani – Penzion Uherčice se nachází v blízkosti Vranovské přehrady (9km od Bítova a 20km od pláže Vranovské přehrady).Jedná se o ubytování u Vranovské přehrady, turisté zde mohou hojně využívat cykloturistiku, protože je zde vhodná krajina pro projížďky na kole.

Penzion Nové Huťe

Penzion Nové Huťe, penzion, ubytovani – Penzion Nové Hutě se nachází v krásné přírodě v nadmořské výšce 1 050 m. n. m. v Šumavském národním parku. Nové Hutě jsou centrem běžkařských tratí, cyklotras a je zde sjezdovka dlouhá 1100 m s 5 vleky.

Penzion U Chodského Hradu

Penzion U Chodského Hradu, penzion, ubytovani – Penzion U Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. K dispozici jsou 1- 4 lůžka v přitažlivých a plně vybavených klasických i příjemně atypických podkrovních pokojích. Snídaně formou bufetu jsou v ceně ubytování. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Načítání trvalo 2.8578 sekund.