+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Penzion Kamínek

Klíčová slova: Club Penzion Kamínek, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2011

Popis: Club penzion Kamínek lze označit za malý kamínek v mozaice krás Třebonska a Novohradska. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování pro celkem 30 osob v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. Na některých pokojích je k dispozici TV. V ceně ubytování je též využití celého areálu, pergoly a venkovního parketu po dohodě s majitelem. Penzion se nachází na hranici tří rekreačních oblastí . Novohradské.

Web: club-penzion-kaminek.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Šenk

Penzion Šenk, penzion, ubytovani – Penzion Šenk nabízí ubytování i stravu pro jednotlivce i organizace, např. sportovní soustředění (k dispozici taneční sál, tenisové kurty, volejbalové hřiště), školy a školky v přírodě (s programem nebo bez), firemní semináře a školení, svatby, oslavy apod. Penzion Šenk je přímo ideálním místem pro pořádání společenských akcí všeho druhu, školení a seminářů, svatebních hostin, posezení s přáteli v uzavřené společnosti s možností grilování a v neposlední řadě pro nerušenou rodinnou rekreaci.

Penzion Sprint

Penzion Sprint, penzion, ubytovani – Penzion se nachází necelých 20 min. chůze od Pražského hradu a pět zastávek tramvají od stanice metra Hradčanská. Penzion má kapacitu 46 lůžek a 5 přistýlek. V hale penzionu je možno objednat velký výběr nápojů a zakoupit různé druhy drobného občerstvení a toaletních potřeb. Recepce je v provozu 24 hodin a pracovníci recepce hovoří dobře cizími jazyky. K dispozici je hostům kuchyňka, internet zdarma (wifi síť) a za malý poplatek je zde i možnost praní prádla.

Penzion Olga v Železnici

penzion, ubytování, Penzion Olga, ubytování v – Penzion privát Olga se nachází v zahradě rodinného domku na okraji obce Železnice s výhledem na lesy a louky. Prachovské skály (turistika - lezení) jen 5 km od místa ubytování. Kapacita penzionu je 10 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích s 2 přistýlkami. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, rádio. Kromě ubytování je k dispozici internet, venkovní bazén, zahradní gril, pingpongový stůl, elektrické šipky, venkovní posezení, možnost úschovy kol.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.