+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clubhotel Nezábudka ubyto

Klíčová slova: Clubhotel, Nezábudka, ubytování, Tatranská Štrba

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Clubhotel Nezábudka vám nabízí ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (i dětské postýlky) a luxusních apartmánech, s celkovou kapacitou 70 lůžek. Clubhotel Nezábudka má všechny pokoje zrekonstruované, tak aby vám nabídl co nejkomfortnější ubytování.

Web: clubhotel-nezabudka.ubytovanie-sk.eu/ubytovani.htm

Další související informace

Hotel Schwarz

Hotel Schwarz, hotel, ubytovani – Hotel Schwarz se nachází v obci Nové Hamry, malebné horské vesničce v Krušných horách. Tato oblast je po celý rok vyhledávaným rekreačním místem. V hotelu Schwarz je pro Vaše pohodlí připraveno celkem 30 pokojů, celková kapacita je 80 lůžek. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení, TV + SAT, v celém objektu máte možnost bezplatného připojení na internet. K dispzici je také krytý bazén o rozměrech 15m x 6m s hloubkou od 90cm do 180cm.

Hotel Ostrůvek

Hotel Ostrůvek, hotel, ubytovani – Hotel Ostrůvek je pohodlný tříhvězdičkový hotel, který se nachází nedaleko centra Prahy na rozhraní Prahy 2 a Prahy 4. Hotel nabízí 62 jedno až třílůžkových pokojů. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Penzión Sorger ubytování

Penzión, Sorger, ubytování, Tatranská Štrba – Penzion Sorger vám nabízí privátní ubytování v pohodlně zařízených dvoulůžkových nekuřáckých pokojích. Všechny pokoje penzionu Songer jsou vybaveny koupelnou, WC, barevným TV přijímačem. Lůžková kapacita privátu je 12 dvoulůžkových pokojů a to:

Načítání trvalo 0.3245 sekund.