+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clubhotel Nezábudka ubyto

Klíčová slova: Clubhotel, Nezábudka, ubytování, Tatranská Štrba

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Clubhotel Nezábudka vám nabízí ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (i dětské postýlky) a luxusních apartmánech, s celkovou kapacitou 70 lůžek. Clubhotel Nezábudka má všechny pokoje zrekonstruované, tak aby vám nabídl co nejkomfortnější ubytování.

Web: clubhotel-nezabudka.ubytovanie-sk.eu/ubytovani.htm

Další související informace

Penzion A+A

Penzion A+A, penzion, ubytovani – Hledáte pohodové celoroční ubytování pro Vaši zimní,či letní dovolenou,firemní akce a nebo pro jiné rodinné či společenské příležitosti v Krkonoších.Návštěva nově zrekonstruované horské chaty-penzionu A+A na Velké pláni v Peci pod Sněžkou Vaše představy zcela jistě uspokojí.Horská chata-penzion A+A nabízí kvalitní ubytování a stravování v centru horského střediska v přímém sousedství cca 400m dlouhé sjezdovky.

Penzion Plus

Penzion Plus, penzion, ubytovani – Penzion Plus je vybaven 5 pokoji - 2,3,4 lůžka, každý pokoj je s předsíní, koupelnou a WC. Ve vybavení pokojů nechybí TV se satelitem, v celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu je 18 osob. Parkování přímo na pozemku objektu, možnost úschovy lyží a jízdních kol do garáže. Je zde možnost pořádání firemních akcí, oslav, hostin, včetně využití uzavřené venkovní terasy s grilem na zahradě penzionu.

Načítání trvalo 0.3251 sekund.