+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clubhotel Nezábudka ubyto

Klíčová slova: Clubhotel, Nezábudka, ubytování, Tatranská Štrba

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Clubhotel Nezábudka vám nabízí ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (i dětské postýlky) a luxusních apartmánech, s celkovou kapacitou 70 lůžek. Clubhotel Nezábudka má všechny pokoje zrekonstruované, tak aby vám nabídl co nejkomfortnější ubytování.

Web: clubhotel-nezabudka.ubytovanie-sk.eu/ubytovani.htm

Další související informace

Penzion Borný 2

Penzion Borný 2, penzion, ubytovani – Penzion Borný nabízí možnost ubytování ve 2lůžkových pokojích s přistýlkou se společným soc.zařízením. V penzionu se nachází bar, 2 společenské místnosti, stolní tenis a za penzionem hřiště. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Hotel Arte

Hotel Arte, hotel, ubytovani – Hotel Arte, jehož budova byla postavena v roce 1898 majitelkou Fanny Wenz, se nachází přímo v centru Brna v sousedství nejhezčího brněnského parku – Lužánky. Poloha hotelu umožňuje milovníkům památek navštívit například Vilu Tugendhat už po 7 minutách chůze, vyznavačům sportu nabízíme návštěvu nedalekého krytého bazénu a hokejové haly, kam se dostanou za 10 minut a pěší zóna je od hotelu ARTE vzdálena také pouhých 10 minut chůze.

Pension Mona

Pension Mona, penzion, ubytovani – Nově postavený pension Mona se nachází v centru Harrachova, v blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu. Možnost posezení ve společných prostorách pensionu. Parkování u objektu je zdarma. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.