+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clubhotel Nezábudka ubyto

Klíčová slova: Clubhotel, Nezábudka, ubytování, Tatranská Štrba

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Clubhotel Nezábudka vám nabízí ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (i dětské postýlky) a luxusních apartmánech, s celkovou kapacitou 70 lůžek. Clubhotel Nezábudka má všechny pokoje zrekonstruované, tak aby vám nabídl co nejkomfortnější ubytování.

Web: clubhotel-nezabudka.ubytovanie-sk.eu/ubytovani.htm

Další související informace

Penzion Knop

Penzion Knop, ubytovani, penzion – Ubytování v prostředí rodinného domu. K dispozici jsou čtyři pokoje s kapacitou 12 lůžek a možností přistýlek. Penzion Knop Buchlovice leží cca 200 m od náměstí v Buchlovicích. V okruhu 200 m se nachází 5 restaurací, zastávka autobusu, 3 obchody, zámek, park, muzeum, galerie vína. Parkovat je možné před objektem.

Hotel Loučky

Hotel Loučky, hotel, ubytovani – Hotelový a sportovní areál Loučky je situován v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a úpatí Krušných hor. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Mostu a Krušných hor, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Hotel Ostrůvek

Hotel Ostrůvek, hotel, ubytovani – Hotel Ostrůvek je pohodlný tříhvězdičkový hotel, který se nachází nedaleko centra Prahy na rozhraní Prahy 2 a Prahy 4. Hotel nabízí 62 jedno až třílůžkových pokojů. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 0.3552 sekund.