+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clubhotel Nezábudka

Klíčová slova: Clubhotel Nezábudka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Svojí jedinečnou polohou na úpatí Vysokých Tater se stává Clubhotel Nezábudka ideálním místem pro prožití krásných chvil v lůně tatranské přírody spojeného s relaxačními procedurami. V našem centru Vitální svět, vybaveném soustavou saun různých typů a procedur podle vlastního výběru, nabudíte všechny vaše smysly. K dispozici je také vyhřívaný bazén s protiproudem. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených a barevně citlivě zařízených pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 70-ti lůžek, každý s vlastním balkonem. Naše nejmenší návštěvníky zajisté potěší přítomná zvířátka v mini ZOO a dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou, trampolínou…Sportovně založeným hostům nabízíme nepřeberné množství vyžití, počínaje tenisovými kurty, nedalekým fotbalovým hřištěm, možnostmi rekreačních běhů, cyklistických stezek, zimního lyžování a po zábavní aktivity jako biliard, šipky, stolní fotbal… Další vybavení hotelu jako např. příjemná restaurace s výbornou kuchyní, stylová slovenská koliba, Macova chata s venkovním krbem vytvářejí spolu příjemnou atmosféru a zanechají nezapomenutelné zážitky. Na své si u nás přijde i firemní klientela, pro kterou je připraven vybavený konferenční sál pro 30-50 osob a nově i VIP salónek pro 10 osob u hotelové restaurace…Prostě to své si u nás najde každý.

Web: clubhotel-nezabudka.hotely24.sk/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 1.7820 sekund.