+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Clubhotel Nezábudka

Klíčová slova: Clubhotel Nezábudka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Svojí jedinečnou polohou na úpatí Vysokých Tater se stává Clubhotel Nezábudka ideálním místem pro prožití krásných chvil v lůně tatranské přírody spojeného s relaxačními procedurami. V našem centru Vitální svět, vybaveném soustavou saun různých typů a procedur podle vlastního výběru, nabudíte všechny vaše smysly. K dispozici je také vyhřívaný bazén s protiproudem. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených a barevně citlivě zařízených pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 70-ti lůžek, každý s vlastním balkonem. Naše nejmenší návštěvníky zajisté potěší přítomná zvířátka v mini ZOO a dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou, trampolínou…Sportovně založeným hostům nabízíme nepřeberné množství vyžití, počínaje tenisovými kurty, nedalekým fotbalovým hřištěm, možnostmi rekreačních běhů, cyklistických stezek, zimního lyžování a po zábavní aktivity jako biliard, šipky, stolní fotbal… Další vybavení hotelu jako např. příjemná restaurace s výbornou kuchyní, stylová slovenská koliba, Macova chata s venkovním krbem vytvářejí spolu příjemnou atmosféru a zanechají nezapomenutelné zážitky. Na své si u nás přijde i firemní klientela, pro kterou je připraven vybavený konferenční sál pro 30-50 osob a nově i VIP salónek pro 10 osob u hotelové restaurace…Prostě to své si u nás najde každý.

Web: clubhotel-nezabudka.hotely24.sk/

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Načítání trvalo 0.0985 sekund.