+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comsa Palace Hotel

Klíčová slova: Comsa Palace Hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2011

Popis: Comsa Palace Hotel Brno je stylový hotel v centru Brna. Kompletně zrekonstruovaná budova hotelu nabízí svým hostům 119 plně klimatizovaných pokojů. Pro Vaše maximální pohodlí jsou na všech pokojích King Size lůžka, minibar, trezor, samozřejmostí je internetové připojení a TV + SAT.

Web: comsa.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Načítání trvalo 0.0706 sekund.