+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrárna kavárna penzion

Klíčová slova: Cukrárna, kavárna, penzion, květinářství, Smile

E-mail: tlamych@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Co u nás všechno najdete? Především nabízíme příjemné prostředí a tyto služby: * KVĚTINÁŘSTVÍ - tradiční vánoční prodejní výstava, květinářství plné krásných květin a kytic s ochotnou obsluhou * CUKRÁRNA - objednávky vánočního cukroví, výborné zákusky a chlebíčky najdete v naší cukrárně SMILE * KAVÁRNA - odpoledne se Svatým Mikulášem a čerty, příjemné posezení u dobré kávy, svařeného vína, točeného piva ...., soukromé i firemní oslavy včetně hlavních chodů a rautů * PENZION - v neposlední řadě Vás rádi ubytujeme v našem penzionu Rozvoz po Brně zdarma Rozvážíme zákusky, dorty nebo květiny po celém Brně zdarma

Web: www.cukrarna-kvetiny.cz/

Další související informace

Restaurace a penzion U Fo

restaurace, penzion, fontana, menu, ubytovani, Bol – Restaurace s penzionem U Fontány v obci Bolatice v areálu firmy Dajpp nabízí stylové prostředí nejen pro obědy a večeře, ale také k pronajmutí salonku pro Vaše oslavy, promoce, svatby, rauty a školení. Široký výběr české i světové kuchyně, čepované pivo, míchané koktejly a značková káva.

Kavárna PředMěstí

kavárna, design, jídlo, pivo, káva, region – Stylová kavárna nabízející výhradně regionální produkty. Exkluzivní interiér, výjimečná obsluha a dětské centrum s možností hlídání dětí přímo v kavárně. Možnost pořádání rodinných oslav, svateb, catering. Kavárna je sociálním podnikem.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.