+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czech hotels

Klíčová slova: czech, hotels, ubytování

E-mail: office@pixolo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: We offer accommodation throughout Czech Republic. You may choose and reserve on-line in our general database with photogallery and price list. On-line nabídka a rezervace ubytování v hotelech po celé České republice.

Web: www.czechhotels.biz/

Další související informace

Lázeňský hostinec Pod Líp

Lázeňský hostinec Pod Lípami, penzion, ubytovani – Penzion, restaurace a cukrárna se nachází ve staré, historické budově ve slavné poutní obci Hluboké Mašůvky, nedaleko Znojma. Na Mariánském náměstí v centru obce u poutního kostela byl majitelem jevišovického panství hrabětem Raduitem de Souches pro potřeby poutníků postaven v roce 1680 lázeňský hostinec. Lázeňský hostinec proto, že tu byly malé, ale velmi známé lázně s léčivým pramenem k němuž se scházeli poutníci z dalekého okolí. Interiér penzionu byl v minulých letech opraven a zmodernizován, stejně jako přilehlá cukrárna a zahradní posezení.

Hotel Residence Romanza

Hotel Residence Romanza, hotel, ubytovani – Hotel Residence Romanza je nově otevřen v centu Mariánských Lázní. Luxusní 4* hotel v romantickém prostředí a s krásným výhledem nabízí své služby milovníkům různých sportů, golfu, cyklistiky, pěší turistiky, ale i relaxačních masáží, wellnessu a jiných lázeňských procedur.

Chata U lesa

Jeseníky, chata, ubytování – Zděná patrová chata pro 4-8 lidí se dvěma ložnicemi se nachází na okraji klidné malé chatové osady nad Novou Vsí v obci Dolní Moravice v Jeseníkách zhruba 15 km od Karlovy Studánky. Parkování přímo u chaty, v zimě 50 m daleko.

Načítání trvalo 1.9602 sekund.