+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czech hotels

Klíčová slova: czech, hotels, ubytování

E-mail: office@pixolo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: We offer accommodation throughout Czech Republic. You may choose and reserve on-line in our general database with photogallery and price list. On-line nabídka a rezervace ubytování v hotelech po celé České republice.

Web: www.czechhotels.biz/

Další související informace

Prague Hotels

hotels, accommodation, Prague, ubytování – If you search accommodation in Prague, You visit our general database with hotels, apartmans and pensions. You may choose according to pohotographs, descriptions or price lists. On-line rezervace ubytování.

Levné letenky USA

letenky, USA, Praha, levné, ubytování – USA, nebo-li Spojené státy Americké, to je velice zajímavý stát, ve kterém můžete navštívit mnoho nezapomenutelných oblastí, měst a zajímavých míst. Ani po týdnu se tedy rozhodně v USA nebudete nudit. USA leží mimo jiné u moře, a tak si zde užijí mnoho zábavy i ti, kteří míří do USA za koupáním v moři nebo opalováním na pláži. Pokud tedy chcete do USA vyrazit, kupte si u nás letenky do USA a do tohoto amerického státu leťte letadlem, protože je to nejrychejší způsob dopravy.

Ubytovna Kladno

Ubytovna Kladno, ubytování Kladno – Ubytovna Žofka Kladno, Vám nabízí levné dlouhodobé i krátkodobé ubytování, v oblasti Kladno,Praha a okolí v nově zrekonstruovaném objektu s kapacitou 50 lůžek, v nově vybavených 2 až až 6-ti lůžkových pokojích, s možností využití ledničky a TV.

Načítání trvalo 0.0670 sekund.