+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czech hotels

Klíčová slova: czech, hotels, ubytování

E-mail: office@pixolo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: We offer accommodation throughout Czech Republic. You may choose and reserve on-line in our general database with photogallery and price list. On-line nabídka a rezervace ubytování v hotelech po celé České republice.

Web: www.czechhotels.biz/

Další související informace

Prague Hotels

hotels, accommodation, Prague, ubytování – If you search accommodation in Prague, You visit our general database with hotels, apartmans and pensions. You may choose according to pohotographs, descriptions or price lists. On-line rezervace ubytování.

Penzion Borovnice v Jimramově

penzion, ubytování, penzion Borovnice, ubytování – Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky (7 km od města Polička). Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty (běžecké i sjezdové lyžování) a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky (v blízké obci). V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové (2+4+4+4+6 lůžek) pokoje s vlastním sociálním zařízením. Restaurace, možnost posezení na dvoře u grilu. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.

Načítání trvalo 2.0520 sekund.