+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czech hotels

Klíčová slova: czech, hotels, ubytování

E-mail: office@pixolo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: We offer accommodation throughout Czech Republic. You may choose and reserve on-line in our general database with photogallery and price list. On-line nabídka a rezervace ubytování v hotelech po celé České republice.

Web: www.czechhotels.biz/

Další související informace

Hotel Pavlov - ubytování

hotel, ubytování, ubytování Pálava, semináře – Hotel Pavlov nabízí ubytování v pokojích a v apartmánech se sociálním zařízením. Dále nabízí možnosti školení a seminářů, pořádání svatby, rodinné oslavy s kapacitou 80 osob. Hotel se nachází ve vinařské oblasti Mikulovsko.

Penzion Koruna

Penzion Koruna, penzion, ubytovani – Penzion Koruna se nachází v samotném historickém centru města Opava, 25 km od Ostravy. Zejména díky své jedinečné poloze a zároveň snadné dostupnosti je penzion vyhledáván zejména těmi, kteří chtějí být v centru dění a mít všude blízko. Hosté penzionu mohou zdarma parkovat u hotelu Koruna, vzdáleného cca. 50 m, a jehož hotelové parkoviště disponuje dostatečně velkou kapacitou. Návštěvníkům Opavy nabízíme ubytování jak na jednu noc, tak i dlouhodobý pronájem bytu přímo v centru města.

Penzion Hana

Penzion Hana, penzion, ubytovani – Nabízíme Vám celkem tři pokoje v našem rodinném penzionu, z toho dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový. V jednom z pokojů je možno rozšířit kapacitu o přistýlku. Parkoviště pro tři vozy na vlastním pozemku zdarma.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.