+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czech hotels

Klíčová slova: czech, hotels, ubytování

E-mail: office@pixolo.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: We offer accommodation throughout Czech Republic. You may choose and reserve on-line in our general database with photogallery and price list. On-line nabídka a rezervace ubytování v hotelech po celé České republice.

Web: www.czechhotels.biz/

Další související informace

Ubytování Jeseníky - penz

ubytování jeseníky, penzion jeseníky – Prožijte zimní nebo letní dovolenou v Jeseníkách. Penzion U Čarodějky nebo ski areál Brněnka nabízí kvalitní ubytování v horském prostředí. Ubytování se nachází nedaleko lázeňského města Velké Losiny, vzdálené 11km od Šumperku.

Pension Klokočí

Pension Klokočí, penzion, ubytovani – Náš nově vybudovaný penzion (dokončen v roce 2007) se nachází v obci Kadov u Sněžného v centrální části chráněné krajinné oblasti Ždárské Vrchy. Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek Českomoravské Vrchoviny a patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. Poloha penzionu představuje naprosto ideální možnost ubytování pro všechny, kteří rádi tráví svou dovolenou uprostřed nádherné přírody, především pro vyznavače aktivního odpočinku.

Pension Pohádka

Pension Pohádka, penzion, ubytovani – Pension Pohádka Praha - ubytování na Malé Straně Pension svou charakteristikou skýtá nabídku ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy, jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí, jenž pramení z malé kapacity pensionu o pěti luxusních pokojích. Samotná výjimečnost části Malá Strana, v níž pension Pohádka leží, úplný servis a kvalita nabízených ubytovacích a ostatních služeb, jako i strategické umístění přímo uprostřed jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, to vše činí pension Pohádka nenapodobitelným.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.