+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cztip.cz - katalog

Klíčová slova: Rezervace, ubytování, accommodation, ČR,

E-mail: info@cztip.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2009

Popis: On-line rezervace ubytování v ČR, SR. Lastminute pobyty, zájezdy, letenky. Možnost vyhledávání podle místa, ceny, typu objektu. Přehled ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Hotely, apartmány, penziony, chaty, chalupy, kempy.

Web: www.cztip.cz

Další související informace

Residence Nabucco

Residence Nabucco, penzion, ubytovani – Residence Nabucco se nachází v centru Špindlerova Mlýna, cca 250 m od ski-areálu Hromovka. Nyní máme k dispozici 11 pokojů s celkem 30 lůžky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zázemím a televizorem. Hosté mohou využít parkovací stání přímo před pensionem nebo na 150 m vzdáleném parkovišti u ski-areálu Hromovka. Součástí ceny pobytu je bohatá snídaně bufetového typu v naší restauraci. V restauraci je možné se také připojit k internetu pomocí WiFi.

Ubytování Rožnov pod Radh

ubytování, rožnov pod radhoštěm, rožnov, penzion, – Penzion Janoštík nabízí ubytování v Rožnově pod Radhoštěm, v samotném srdci Beskydských hor. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí blízko turistických míst Rožnovska, kde je například skanzen Rožnov pod Radhoštěm, bazén a jiné atrakce pro volný čas.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.