+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Danubius Health Spa Resor

Klíčová slova: Danubius Health Spa Resort, ubytovani, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2011

Popis: V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukci a také modernizací, což ovšem neubralo nic na jeho historickém kouzlu. Ubytování je nabízeno v 95 pokojích typu standart, superior, superior plus, siute, apartmány. Solarium, kosmetika, lasrové centrum, hotelový bazén s různými vodními atrakcemi, whirlpool, sauna, písková lehátka k dokonalému opálení – na bázi solária, shiatzu masáž, aroma masáž.

Web: grand-hotel-pacifik.hotel.cz/

Další související informace

Health Club Volcano

Health Club Fitness Wellness zdráví golf Spa – Volcano Health Club je revoluční projekt pro zdraví a krásu, který v České republice nemá obdoby. Nejširší nabídka špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, malebná příroda doslova na dosah, limitovaný počet členů zaručující vskutku dokonalý komfort a pohodlí. Volcano Health Club funguje na principu klubového členství. Abychom pro naše členy zaručili vysokou úroveň komfortu, špičkový servis a příjemné společenské prostředí nabízíme jenom omezený počet 555 exkluzivních členství pro naše klienty. Členství umožňuje neomezený vstup do prostor klubu, které v rámci členství nabízíme, co Vám umožňuje odbourat psychické bariéry a získat vysněné výsledky založené na pravidelnosti a vnitřní disciplíně. Pro co největší uspokojení Vašich individuálních potřeb Vám s potěšením nabízíme 12 různých druhů členství.

Hotel Seneca

Hotel Seneca, ubytování, hotel – Po celkové rekonstrukci domu jsme pro Vás připravili celkem 9 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, televizory se satelitním příjemem, telefony a minibary. Součástí hotelu je i sauna, kterou naši hosté mohou využívat po celý rok. Hotel Seneca se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen s platnou reservací.

Hotel Princ v Lednici

Hotel Princ, Lednice, ubytování, ubytovani, – Luxusní ubytování s kapacitou 14 pokojů, 30 lůžek poskytuje návštěvníkům to největší pohodlí v klidové zóně v těsné blízkosti zámeckého parku.Hotel Princ je rodinný hotel, který Vám nabízí prostorné, plně klimatizované pokoje, vybavené trezory, minibary, LED TV, vysoušeči vlasů atd. Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Možnost připojení na internet je na každém pokoji zdarma.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.