+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Depandance ŠUMAVA

Klíčová slova: Depandance ŠUMAVA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2010

Popis: Celé území, ve kterém se Hotel Srní nachází, bylo díky jedinečné flóře a fauně vyhlášeno Národním parkem Šumava. Rekoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Jedná se o Depandanci hotelu Srní ležící nedaleko sebe. V hotelu Srní je pro Vás k dispozici i krytý vyhřívaný bazén (v ceně), kulečník, stolní tenis, fitcentrum a dle sezóny je pak možno objednat saunu, solárium nebo masáže. K dispozici jsou zdarma parkovací místa před hotelem nebo v garáži hotelu (zpoplatněno).

Web: sumava.hotel.cz/

Další související informace

Chalupa Petrovice

chalupa, pronajmutí, Šumava – Skutečně romantická stylová pošumavská chalupa k pronajmutí, s výhledem na vesnici, nad kterou se tyčí věž románského kostela. Lákavé je posezení u krbu nebo poležení na peci.halupa nabízí k pronajmutí dvě části. Větší část a přístavek pro 4 osoby.

masáže šumava

Masáže Šumava Jan Altman – Masáže Šumava Jan altman Nabídka masáží: - Sportovní a rekondiční masáže - Mobilizační techniky - Havajská masáž Lomi Lomi - Hot stones lávové kameny - Indická masáž hlavy Provozovna:Klostermannova 4 1.patro Sušice psč: 342 001 Nemáte čas se k nám dostavit? Tak právě pro Vás nabízíme objednání našich služeb přímo k Vám! Masáže zajistíme nejen u Vás doma ale také ve firmě či na různých společenských nebo sportovních akcích. Pro bližší informace nebo objednání můžete volat či psát : tel: 724 165 938 altmanjann@seznam.cz Provozní doba: úterý,středa,čtvrtek 9.00 - 20.00 sobota,neděle - dle domluvy

Načítání trvalo 0.0811 sekund.