+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Depandance ŠUMAVA

Klíčová slova: Depandance ŠUMAVA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2010

Popis: Celé území, ve kterém se Hotel Srní nachází, bylo díky jedinečné flóře a fauně vyhlášeno Národním parkem Šumava. Rekoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Jedná se o Depandanci hotelu Srní ležící nedaleko sebe. V hotelu Srní je pro Vás k dispozici i krytý vyhřívaný bazén (v ceně), kulečník, stolní tenis, fitcentrum a dle sezóny je pak možno objednat saunu, solárium nebo masáže. K dispozici jsou zdarma parkovací místa před hotelem nebo v garáži hotelu (zpoplatněno).

Web: sumava.hotel.cz/

Další související informace

masáže šumava

Masáže Šumava Jan Altman – Masáže Šumava Jan altman Nabídka masáží: - Sportovní a rekondiční masáže - Mobilizační techniky - Havajská masáž Lomi Lomi - Hot stones lávové kameny - Indická masáž hlavy Provozovna:Klostermannova 4 1.patro Sušice psč: 342 001 Nemáte čas se k nám dostavit? Tak právě pro Vás nabízíme objednání našich služeb přímo k Vám! Masáže zajistíme nejen u Vás doma ale také ve firmě či na různých společenských nebo sportovních akcích. Pro bližší informace nebo objednání můžete volat či psát : tel: 724 165 938 altmanjann@seznam.cz Provozní doba: úterý,středa,čtvrtek 9.00 - 20.00 sobota,neděle - dle domluvy

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Aparthotel Šumava 2000 v Kašperských Horách

Aparthotel Šumava 2000,ubytování v Kašperských – Aparthotel Šumava 2000 v Kašperských Horách se nachází na náměstí .Celková kapacita Aparthotel Šumava je 12 komfortních studií a jeden velký apartmán a kapacitě 42 lůžek a 4 přistýlky. Všechna útulná studia a apartmá mají vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyňku a jídelní kout. Mezi další vybavení patří televizor se satelitním příjmem, telefon, připojení k internetu.Aparthotel nabízí svým hostům bohaté snídaně podávané formou švédských stolů .V blízkosti hotelu najdete celou škálu stravovacích služeb, kde si můžete vychutnat denní menu nebo večeři. V hotelu dále najdete relaxační centrum se saunou, bylinkovou párou, vířivkou a odpočívárnou. Hostům je k dispozici půjčovna horských kol, sněžnic a vybavení na běžky.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.