+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DESIGN HOTEL NOEM ARCH

Klíčová slova: DESIGN HOTEL NOEM ARCH

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Nově otevřený Design Hotel Noem Arch v Králově Poli v Brně, jehož stavba má budit dojem zakotvené lodi v přístavu, je vhodný jak pro individuální, tak i pro skupinovou klientelu a nabízí širokou škálu služeb: • nadčasovou restauraci s mezinárodní gastronomií • ubytování v 18 útulných pokojích navržených ve stylu lodních kajut • víceúčelový konferenční prostor Show Lounge (až 150 míst v divadelním uspořádání) • exkluzivní Sky Lounge (30 míst) pro menší privátní jednání • útulný Cocktail Bar & Lounge Podpalubí (50 míst) • sezónní Summer Patio (70 míst), 2 moderní golfové simulátory ProTee, příjemné USSPA Wellness Po „nalodění“ do našeho strong>Design Hotelu se o Vás bude starat profesionální team zaměstnanců, který splní veškeré Vaše požadavky a přání. Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování 12 originálních posádkových lodních dvoulůžkových kajut.

Web: design-hotel-noemarch.hotel.cz/

Další související informace

Design Hotel Yasmin

hotely v praze, hotel yasmin, design hotel yasmin – Hotel Yasmin, nový design hotel v Praze. Yasmin patří mezi nejlepší design hotely v Praze.Skvělé služby, konfernční prostory a příjemné ceny.hotely v Praze,hotel Yasmin,desing hotel Yasmin skvělé prostředí.

Hotel Sport Club

Hotel Sport Club, hotel, ubytovani – Hotel Sport Club je situován v areálu Zimního stadionu společnosti Sareza v Ostravě -Porubě. Jeho výhodná poloha umožňuje snadnou dopravní dostupnost autem i MHD. Nedaleko se nachází plavecké, atletické a tenisové areály společnosti, a proto je hotel často využíván při realizaci sportovních, kulturních a společenských akcí na místní i mezinárodní úrovni.

Hotel Orion v Praze

HOTEL ORION ,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Orion v Praze disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů maximálně pro 2 osoby a 11 apartmánů maximálně pro 4 osoby.Všechny pokoje jsou vybaveny televizí ze satelitními stanicemi, trezorem, , toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy.Možnost stravování, v některé z restaurací v okolí.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.