+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DESIGN HOTEL NOEM ARCH

Klíčová slova: DESIGN HOTEL NOEM ARCH

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Nově otevřený Design Hotel Noem Arch v Králově Poli v Brně, jehož stavba má budit dojem zakotvené lodi v přístavu, je vhodný jak pro individuální, tak i pro skupinovou klientelu a nabízí širokou škálu služeb: • nadčasovou restauraci s mezinárodní gastronomií • ubytování v 18 útulných pokojích navržených ve stylu lodních kajut • víceúčelový konferenční prostor Show Lounge (až 150 míst v divadelním uspořádání) • exkluzivní Sky Lounge (30 míst) pro menší privátní jednání • útulný Cocktail Bar & Lounge Podpalubí (50 míst) • sezónní Summer Patio (70 míst), 2 moderní golfové simulátory ProTee, příjemné USSPA Wellness Po „nalodění“ do našeho strong>Design Hotelu se o Vás bude starat profesionální team zaměstnanců, který splní veškeré Vaše požadavky a přání. Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování 12 originálních posádkových lodních dvoulůžkových kajut.

Web: design-hotel-noemarch.hotel.cz/

Další související informace

Red & Blue design hotel Prague v Praze

Red & Blue design hotel Prague,ubytování v – Nový Red & Blue Design Hotel Prague se nachází naproti Petřínským sadům poblíž samého srdce města, jen pár kroků od Karlova mostu a Pražského hradu.Bezdrátové připojení na internet je k dispozici v celém hotelu Red & Blue Design zdarma.Pokoje jsou tiché a většina z nich je obrácena do parku. Najdete v nich zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor velikosti note-booku a TV systém s možností sledovat vaše videa a fotografie z uplynulého dne nebo filmy, které jste si přivezli s sebou.

HOTEL VLADAŘ PRAHA v Praze

HOTEL VLADAŘ PRAHA,ubytování v Praze, – Hotel Vladař Praha v Praze je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha-Brno, 6 minut od metra, V každém z pokojů hotelu se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, bezpečnostní trezor, minibar a telefon. V hotelu je Vám k dispozici nonstop recepce, lobby bar a pokojový servis nápojů. V kuchyni hotelové restaurace lze ochutnat pokrmy z tradiční staropražské kuchyně a zvěřiny, ale i mezinárodní kuchyně a k dispozici je dále široký výběr ryb.Hotel má vlastní parkoviště a garáž.Hotel nabízí sportovní vyžití v dosahu hotelu jako například fitness, venkovní tenisové kurty, whirpool, golf, krytý bazén, squash, bowling, disko atd.

Hotel FONTÁNA v Horní Plané

Hotel FONTÁNA,ubytování v Horní Plané – Hotel Fontána je hotelový komplex, který se nachází téměř na samotě v překrásné Šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady v Horní Plané. Kapacita ubytování je 87 pokojů 204 pevných lůžek, z toho 66 prostorných dvoulůžkových pokojů 15 rodinných Suitů 2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní a koupelnou a 6 Suitů ložnice, obývací pokoj, venkovní terasa. Na pokojích je WC, koupelna sprcha nebo vana, telefon, satelitní televize, balkon, u Suitů venkovní terasa.Hotel nabízí stravování v restauraci, která zajišťuje stravování hostů, otevřena denně, standardně snídaně a večeře formou bufetu. Domácí zvířata povolena. Nehlídané parkoviště před centrální budovou i všemi dependancemi. . Úschovna kol a lyží. Krytý bazén, sauna s odpočívárnou a venkovním bazénkem.

Načítání trvalo 2.1661 sekund.