+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dita pension

Klíčová slova: Dita pension

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Pension Dita Rozlehlá přírodní rezervace romantických pískovcových skal je rájem pro příznivce pěších túr. V penzionu je možnost přístupu k internetu,WIFI. Po celou dobu je Vám k dispozici rozlehlá zahrada, houpačka, kolotoč pro děti, ohniště, úschovna kol a lyží, kuřárna, půjčovna sportovních potřeb a osvětlené parkoviště.

Web: dita-pension.hotel.cz/

Další související informace

Pension Březina

Pension Březina – Náš hotel má 50 pokojů, které se nacházejí ve dvou přilehlých domech, v Legerově 39 (levá budova) a v Legerově 41 (pravá budova). V zásadě nabízíme tři kategorie pokojů. Nejvíce pokojů patří do kategorie nazvané LUX, pouze dva spadají pod označení Tourist a dva nesou název Economic.

Pension Čížkovec

Pension Čížkovec, penzion, ubytovani – Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny typy pokojů mají samostatnou sprchu a toaletou, dále je v penzionu velká společná jídlena s kuchyňským koutem. Na dvoře penzionu je bazén (8x3 metrů), sotlní tenis a travnaté volejbalové hřiště. Z penzionu lze zajistit také jízdu na koni či zarezervovat tenisové kurty, které jsou ve vzdálenosti 1 km od penzionu. Příjemný večer lze strávit posezením u ohniště hned vedle bazénu.

Načítání trvalo 1.5542 sekund.