+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domek kata Matěje

Klíčová slova: Domek kata Matěje, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Penzion Domek Kata Matěje je vybaven stylovým nábytkem vyrobeným dle starých dobových rytin. K dispozici jsou tři pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a apartmán pro 5 osob ), takže je zde velice klidná intimní atmosféra poskytující absolutní soukromí. Z každého pokoje je překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. Vřele doporučujeme pro návštěvníky, kteří mají rádi atmosféru starých zašlých časů a romantiku.Budete se zde připadat jako ve staré pohádce z dob vašeho dětství, na kterou

Web: domek-kata-mateje.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček, penzion, ubytovani – Penzion Zámeček leží na okraji města Bojkovic s 5 tisíci obyvateli, na východním okraji okresu Uherské Hradiště ve Zlínském kraji na hranici se Slovenskem. K dispozici je celkem 26 apartmá, z nichž 21 je 2 lůžkových a 5 je 4 lůžkových plně vybavených sociálním zařízením a kuchyňskou linkou.

Pension Klondajk

Pension Klondajk, penzion, ubytovani – Pension Klondajk byl postaven ve stejnojmenné klidné části Harrachova. Hodí se především pro rodiny s dětmi a rekreanty, kteří mají rádi klidné prostředí. Všechny pokoje v pensionu Klondajk jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC a televizorem se satelitním příjmem. Cena za ubytování zahrnuje snídani, můžete si domluvit i polopenzi.

Penzion Rondel

Penzion Rondel, penzion, ubytovani – Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě. Blízkost centra města a lázeňské kolonády předurčuje pobyt k příjemnému prožití se spoustou zážitků. V letních měsících je možné využít posezení na venkovní terásce nebo koupaní ve venkovním bazénu se slanou vodou. V penzionu lze také uspořádat firemní školení, rodinné oslavy, svatby nebo romantické pobyty.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.