+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domek kata Matěje

Klíčová slova: Domek kata Matěje, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Penzion Domek Kata Matěje je vybaven stylovým nábytkem vyrobeným dle starých dobových rytin. K dispozici jsou tři pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a apartmán pro 5 osob ), takže je zde velice klidná intimní atmosféra poskytující absolutní soukromí. Z každého pokoje je překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. Vřele doporučujeme pro návštěvníky, kteří mají rádi atmosféru starých zašlých časů a romantiku.Budete se zde připadat jako ve staré pohádce z dob vašeho dětství, na kterou

Web: domek-kata-mateje.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Schaller

Hotel Schaller, penzion, ubytovani – Hotel Schaller nabízí širokou škálu pokoju ruzného typu. Zákazník má možnost výběru od malých pokojíku až po velký apartmán. Součástí hotelu je také skvělá restaurace s příjemným posezením a výbornou kuchyní. Nabídka archivních a moravských vín.

Penzion Janka Brno

Penzion Janka Brno, penzion, ubytovani – Hledáte rodinný penzion, který dbá na klidnou domácí atmosféru a pečlivý osobní přístup ke každému z hostů? Potřebujete se ubytovat nedaleko centra Brna? Právě pro vás je připraven penzion Janka. Penzion je rodinný, stojí v klidné části Brna a přichystal pro vás komfortní a přitom cenově přijatelné ubytování. U penzionu využijete i přilehlou zahradu. Penzion Janka čeká na všechny, kteří do Brna jedou za odpočinkem, zábavou nebo čistě pracovně.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.