+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domek kata Matěje

Klíčová slova: Domek kata Matěje, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Penzion Domek Kata Matěje je vybaven stylovým nábytkem vyrobeným dle starých dobových rytin. K dispozici jsou tři pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a apartmán pro 5 osob ), takže je zde velice klidná intimní atmosféra poskytující absolutní soukromí. Z každého pokoje je překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. Vřele doporučujeme pro návštěvníky, kteří mají rádi atmosféru starých zašlých časů a romantiku.Budete se zde připadat jako ve staré pohádce z dob vašeho dětství, na kterou

Web: domek-kata-mateje.penzion.cz/

Další související informace

Ubytování České Budějovic

ubytování české budějovice, hotel, penzion, motel – Rezidence u Černé věže nabízí ubytování v luxusních apartmánech s plným servisem hotelových služeb v centru Českých Budějovic. Poskytneme Vám komfort a domácí atmosféru jako nejluxusnější penziony, zaručujeme nejvyšší standard služeb jako nejlepší hotely.

Pension Pretty

Pension Pretty, penzion, ubytovani – Pension Pretty nabízí pohodlné ubytování s možností polopenze v jednom z nejznámějších českých horských středisek - Harrachově. V Pensionu Pretty jsou Vám k dispozici dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a TV + SAT. V letních měsících jistě oceníte venkovní posezení s krbem a ohništěm. K dispozici je solárium, sauna, v celém objektu je možnost bezdrátového připojení k internetu. U pensionu vlastní parkování.

Penzion u Radnice

Penzion u Radnice, penzion, ubytovani – Penzion U Radnice nabízí ubytování v pohodlných dvou až čtyřlůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 30 osob. K Vašemu pohodlnému spaní přispějí i speciální matrace s roštem zdravého spánku. Penzion má vlastní uzamykatelné parkoviště. Dále nabízíme možnost úschovy kol a rybářského vybavení.

Načítání trvalo 3.0049 sekund.