+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domov mládeže Jihlava

Klíčová slova: Domov mládeže Jihlava,ubytování,intr,studenti

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2008

Popis: Chystáš se na střední nebo vysokou školu do Jihlavy a budeš bydlet na intru(ať už z důvodu, že bydlíš daleko od Jihlavy a nechceš denně strávit hromadu času jízdou autobusem a nebo že prostě chceš jít bydlet na intr, poznat nové prostředí a nové lidi ?Tak právě pro tebe je tu tento intr-Domov mládeže!!! Domov mládeže Jihlava poskytuje studentům středních a vysokých škol ubytování a celodenní stravování.Výchovně vzdělávací činnost zajišťují vychovatelé a vychovatelky s dlouholetou praxí.

Web: dm-ji.ic.cz

Další související informace

Hotel Dalimil ubytování P

Hotel,Dalimil,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha,3-Zi – Moderní hotel Dalimil se nachází v centrální části Prahy, v klidném prostředí pražské čtvrti Žižkov. Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží.

Penzion Jitka ubytování Š

Penzion,Jitka,ubytování,Šimonovice,Simonovice,uby – Pension Jitka se nachází v Šimonovicích, klidné oblasti na okraji Liberce. Z pensionu je krásný výhled na Ještěd. K pensionu je bezbariérový přístup. Pension pro Vás připravil apartmány pro 3 – 10 osob. Dále bezbariérový pokoj pro vozíčkáře včetně bezbariérového přístupu. A také pokoje pro 1 – 3 osoby. Pokoje a apartmány jsou vybaveny dětskou postýlkou, internetovou přípojkou, kuchyňským vybavením, kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, satelitem, televizorem a sociálním zařízením (WC, sprcha). V ceně pobytu je zahrnuto volné parkovací místo, trampolína pro děti na zahradě, bohatá snídaně a zahradní altán s možností grilování. Na zahradě je pro děti vybudováno pískoviště, dvě houpačky, skluzavka a trampolína. Pro večerní posezení určitě poslouží altán s krbem, nebo přes den se můžete projít v ovocném sadu. Pension nabízí hostům ovoce ze sadu, stejně jako domácí marmeládu a vajíčka.

Penzion Frýdlant ubytován

Penzion,Frýdlant,ubytování,Lázně,Libverda,Lazne,L – Penzion Frýdlant leží v nejkrásnější části zeleného lázeňského parku Lázní Libverda v regionu Frýdlantsko. Tento luxusní penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Penzion Frýdlant je zrekonstruované bývalé sídlo Clamm-Gallasů, majitelů panství Frýdlant.

Načítání trvalo 0.0863 sekund.