+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domov mládeže Jihlava

Klíčová slova: Domov mládeže Jihlava,ubytování,intr,studenti

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2008

Popis: Chystáš se na střední nebo vysokou školu do Jihlavy a budeš bydlet na intru(ať už z důvodu, že bydlíš daleko od Jihlavy a nechceš denně strávit hromadu času jízdou autobusem a nebo že prostě chceš jít bydlet na intr, poznat nové prostředí a nové lidi ?Tak právě pro tebe je tu tento intr-Domov mládeže!!! Domov mládeže Jihlava poskytuje studentům středních a vysokých škol ubytování a celodenní stravování.Výchovně vzdělávací činnost zajišťují vychovatelé a vychovatelky s dlouholetou praxí.

Web: dm-ji.ic.cz

Další související informace

Hotel Residence la Passio

Hotel,Residence,la,Passionaria,ubytování,Mariánsk – Residence la Passionaria leží v klidné části Mariánských lázní, 5 minut od lázeňského centra. Zaparkovat u hotelu můžete v hlídaném uzavřeném parkovišti. Hotel je spíše rodinného typu. Ubytovat se můžete celkem v 15 zařízených apartmánech. Celková kapacita je 36 lůžek a 15 přistýlek. Apartmány jsou vybaveny Koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, kompletně zařízenou kuchyní, minibarem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi, trezorem, fénem a šatnou. Hotel hostům nabízí parafínový zábal rukou, lavatherm, inhalace,suché plynové koupele, plynové injekce a balneoterapie. Masáže: klasické, reflexní, lymfatické, thajské, horkými lávovými kameny. Procedury jsou poskytovány přímo v hotelu.

Hotel Spa Hotel Ulrika ub

Hotel,Spa,Hotel,Ulrika,ubytování,Karlovy,Vary,uby – SPA hotel Ulrika je čtyřhvězdičkový hotel situovaný v centru nejznámějšího lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti nejvýznamnějších kolonád Mlýnská, Vřídelní a Tržní. Navštivte toto úžasné místo, kde na Vás dýchne historie splívající se s modernem.

Načítání trvalo 0.3239 sekund.