+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená a ubytování v ČR

Klíčová slova: Ubytování dovolená v čr levně

E-mail: reklama@portik.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2008

Popis: Dovolená a ubytování v ČR. Katalog hotelů a penziónů. Za super cenu. Hory, lázně, zláštní nabítky a mnohem víc...

Web: www.dovolenavcr.cz/









Další související informace

Penzion U Tesařů v Nových Syrovicích

penzion, ubytování, Penzion U Tesařů, ubytování v – Pension se nachází cca 4 km od města Moravské Budějovice směrem na Vranovskou přehradu (Bítov).Bítovská zátoka je vzdálená cca 15 km. Restaurace "U Tesařů" se nachází v samém středu obce, u hlavní silnice. Nabízíme možnost ubytování v příjemném prostředí podkroví restaurace.Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány.Můžeme Vám nabídnout ubytování ve 2 lůžkovém, 3 lůžkovém a 4 lůžkovém pokoji.

Penzion Hana Sladová v Českém Krumlově

Penzion Hana Sladová, ubytování v Českém – Penzion se nachází v renesančním domě v historické části města Český Krumlov.Nabízíme ubytování v 4 dvoulůžkových a 1 třílůžkovém pokoji po celý rok. Hlavní vchod z uličky vede do vstupní haly s recepcí. Místnost je vybavena stoly se židlemi a slouží jako jídelna pro podávání snídaní. V místnosti je umístěn počítač . V tomto patře je umístěn jeden dvoulůžkový pokoj. V patře objektu se nachází dvoulůžkový .. S ním sousedí třílůžkový pokoj, do kterého je možné přidat přistýlku. V podkroví jsou umístěny 2 dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami s WC. V každém pokoji je televize se satelitem. Celý objekt je pokryt wi-fi signálem.

Ubytování Český ráj

Ubytování Český ráj, levné ubytování, ubytování v – Chcete ubytovat v Českém ráji? Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením až po pětilůžkový apartmán. Ubytování je vhodné jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.