+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená a ubytování v ČR

Klíčová slova: Ubytování dovolená v čr levně

E-mail: reklama@portik.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2008

Popis: Dovolená a ubytování v ČR. Katalog hotelů a penziónů. Za super cenu. Hory, lázně, zláštní nabítky a mnohem víc...

Web: www.dovolenavcr.cz/

Další související informace

Hotel Horní Dvůr v Novém městě na Moravě

hotel, ubytování, hotel Horní Dvůr, ubytování v – Hotel Horní Dvůr - relaxace a odpočinek na jednom místě za skvělé ceny se nachází v Novém Městě na Moravě, v krásné oblasti Žďárských vrchů. Náš hotel - dříve historický statek, má k dispozici osm dvoulůžkových pokojů a dva luxusní apartmány pro čtyři osoby. Špičková restaurace, které vládne skvělý šéfkuchař, Vám poskytne dokonalý gurmánský zážitek. Poklidná atmosféra restaurace jenom podpoří chuť k jídlu. Přijďte si také zregenerovat svou psychickou i fyzickou stránku a vyzkoušejte wellness.

The Forest Garden Hotel - České Švýcarsko v Hřensku

The Forest Garden Hotel, ubytování v Hřensku, – Les, vzduch, voda, kameny, sny - the Forest Garden Hotel je perfektní místo pro romantický útěk pro Vás dva, vhodné k relaxaci. Hotel nabízí celkově jedenáct dvoulůžkových pokojů, dva jednolůžkové pokoje a deset prostorných pokojů s balkonem. Všechny rezervace jsou včetně naší speciální snídaně s Bohemia sektem. Bohatý sortiment baru nabízí variance nápojů a vysoce kvalitní francouzská vína 24 hodin denně, s happy hour od 16 hodin. Každý měsíc připravujeme novou nabídku nápojů . Ovocný bar je Vám zdarma také k dispozici. Umístění v otevřené krajině,, není lepší místo k vychutnání si sluníčka a čerstvého vzduchu než the forest Garden hotel: relaxovat na naší nádherné trávníkové pláži, vhodné rovněž pro nudisty, nebo využít hotelovou saunu. .

Fort Zmrzlík v Praze

Fort Zmrzlík, ubytování v – Poslední tichý kout v Praze s multi výbavou: Restaurace,velký a malý gril, penzion, autokemp, dětské hřiště. Plavecký bazén, tenisové hřiště, vířivka pro 6 osob. Sauna, parní kout, kulečník, šipky. Vyjížďky do okolí na koních a mnoho dalšího. Zveme Vás k příjemnému posezení do restaurace Zmrzlík, která je situovaná na nerušeném místě.Kapacita penzionu jest max. 25 míst. Kapacita místa pro stany jest obrovská. V letních měsících je možnost posedět na venkovní zahrádce.Nabízíme řadu jídel z minutkové kuchyně. Specialitou našeho výčepu je čepované Svijanské nepasterizované pivo.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.