+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Mexiko, dovolen

Klíčová slova: dovolená mexiko, dovolená v mexiku

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2011

Popis: Dovolená, Mexiko je země kontrastů, z rušných luxusních letovisek se můžete vydat do panenské přírody zdejších deštných lesů, obdivovat tisíce let staré památky v divoké džungli, pyramidy obklopené kaktusy a bujnou vegetací a křišťálové vodopády.

Web: www.dovolena-mexiko.eu

Další související informace

Norsko

Norsko, Oslo, Dovolená v Norsku, Horská turistika – Web obsahuje informace a fotky z různých částí Norska. Najdete zde i zajímavosti o rybolovu a horské turistice v Norsku. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se rozhodnete do této země vycestovat.

Safarikemp Zoo Dvůr Králo

zděný bungalov, stan, caravan, dovolená v africe – Dovolená jako v Africe ve zděných bungalovech, stanech nebo karavanech. Safarikemp je součástí Zoo Dvůr Králové. K dispozici je bazén, vířivka, prodejna s drobným zbožím, půjčovna kol, prádelna, hřiště, vyhlídka na zvířata a připojení k internetu.

Dovolená v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku – Informace, rady, dovolená, ubytování a zájezdy. Dovolená v Bulharsku je už léta synonymem pro levnou dovolenou. Platilo to před třiceti lety, platí to i dnes. Bulharsko patří v roce 2014 opět mezi jednu z velmi oblíbených destinací pro leteckou dovolenou.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.