+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Lipně, pronáj

Klíčová slova: pronájem chaty na Lipně, ubytování Lipno, dovolená

E-mail: chataulipna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Ubytování Lipno - naše chata u Lipna se může stát ideálním místem pro Vaši dovolenou jižní Čechy! Nabízíme Vám pronájem chaty až pro 6 osob, dostatečná ubytovací kapacita nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro rybáře či cykloturisty.

Web: www.chatahurky.estranky.cz

Další související informace

Ubytování Lipno - Šumava

ubytování lipno šumava pronájem chaty jižní čechy – Chtěli byste prožít dovolenou na Šumavě u přehrady Lipno? Využijte ubytování v soukromé chatě s jedinečným výhledem na jezero. Chata se nachází v chatové oblasti Karlovy Dvory vzdálené 1,5 km od obce Horní Planá. Nabízíme pronájem 1-patrové chaty pro jednu rodinu. Chata se nachází v lokalitě, kde si na své přijdou jak lidé, kteří rádi navštěvují památky či kulturní akce, tak i lidé, kteří mají rádi sport. Milovníkům kultury doporučujeme návštěvu Českého Krumlova nebo výlet na rozhlednu Vítkův Hrádek. Sportovcům doporučujeme využít kvalitní cyklostezky, které jsou vhodné nejen pro kolaře ale i in-line bruslaře. Vyznavači vodních sportů si přijdou také na své. Lipenská přehrada je totiž ideální na vodní sporty jako je windsurfing či plachtění.

Dovolená na Kubě

Dovolená na Kubě, Kuba dovolená – Dovolená na Kubě, to je exotická dovolená v Karibiku. Krásné pláže, nádherné moře a příjemní lidé. V klidu a v pohodě si zaleťte na Kubu. Dovolená na Kubě stojí za to. Užijte si odpočinek na pláži i různé výlety. Havana, kubánské doutníky a rum.

Chata na Dolní Moravě

chata na dolní moravě, ubytování Kralický Sněžník – Ubytování v nově zbudované chatě na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme ubytování za rozumné ceny se 4 ložnicemi, 2 koupelnami, plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost. Chata se nachází v klidné části obce blízko lyžařských center, sportovního areálu. V dosahu jsou cyklostezky, bobová dráha, sáňkařská dráha, běžkařské tratě, rozhledny, historická muzea pevnostních tvrzí a řapíků atd. Chata nabízí maximální soukromí až pro 8 lidí - jinými slovy je celý objekt po dobu pobytu k dispozici pouze jedné skupině osob.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.