+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Lipně, pronáj

Klíčová slova: pronájem chaty na Lipně, ubytování Lipno, dovolená

E-mail: chataulipna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Ubytování Lipno - naše chata u Lipna se může stát ideálním místem pro Vaši dovolenou jižní Čechy! Nabízíme Vám pronájem chaty až pro 6 osob, dostatečná ubytovací kapacita nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro rybáře či cykloturisty.

Web: www.chatahurky.estranky.cz

Další související informace

Chorvatsko - ubytování

chorvatsko ubytování apartmány dovolená – Největší katalog soukromého ubytování v Chorvatsku na českém internetu s více než 600 objekty a tisíci apartmány a pokoji po celém Chorvatsku. ZARUČENĚ NEJLEVNĚJŠÍ ubytování s přímými kontakty na majitele a bez provize cestovkám! Apartmány a pokoje pro 2 až 20 osob. V případě jazykové bariéry Vám přeložíme emaily bez jakéhokoliv poplatku.

Turistický portál Jižní M

jižní morava, ubytování na jižní moravě – Oficiální turistický rezervační portál Jižní Moravy představující tento turistický region a jeho jednotlivé oblasti a poskytující komplexní a aktualizované turistické informace a online rezervační systém ubytování s penziony, hotely a kempy.

Ubytování Adršpach

Ubytování Adršpach, pronájem srubu, pronájem chaty – Ubytování Adršpach, nabízíme celoroční pronájem srubu Karolínka v Klidné vesničce Maršov nad Metují. K dispozici jsou dva čtyřlůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj, kuchyň a obývák. Výlety do Adršpašských a Teplických skal.

Načítání trvalo 3.5587 sekund.