+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Srí Lance

Klíčová slova: Srí Lanka, na Srí Lance, more, reality, nemovitost

E-mail: info@lastmoment.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2011

Popis: Dovolená a ubytování na Srí Lance. Srí Lanka nabízí luxusní ubytování ve vilách, apartmánech a hotelích po celém srílanském ostrove. Luxusní ubytování u more, v horách, na plantážích a v golfových resortech na Srí Lance.

Web: www.dovolenanasrilance.cz

Další související informace

Ligurie (Liguria) - místo

Itálie, Ligurie, Liguria, moře, dovolená, hory, ví – Italský region Ligurie má nejmalebnější pláže v celé Itálii. Můžete zde najít krásné pláže či hory, trávit čas ochutnáváním ligurské kuchyně, oliv, olivového oleje a výborného vína. Ideální místo pro vaši dovolenou.

Penzion Jitka

Penzion Jitka, penzion, ubytovani – Dovolujeme si Vám nabídnout ubytovaní v našem novém penzionu, který je postaven v klidné okrajové části města Liberce - v Šimonovicích. Hostům je k dispozici celé patro domu (2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje, 2 koupelny s WC, společenská místnost – TV-SAT, jídelna) a nástavba nad garážemi (2 dvoulůžkové a l třílůžkový pokoj, společenská místnost s TV –SAT, 2 koupelny s WC a kuchyň. Celková kapacita penzionu je i s přistýlkami 20 osob.

Penzion u Radnice

Penzion u Radnice, penzion, ubytovani – Penzion se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Stříbra. Jedná se o 2.nejstarší budovu ve městě. Jsou pro Vás připraveny 1-4 lůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny televizí a koupenou se sprchovým koutem a WC, apartmány navíc vybavenou kuchyňkou. Možnost parkování přímo za budovou na vlastním parkovišti pro 15 aut nebo před penzionem na městském parkovišti.

Načítání trvalo 0.3297 sekund.