+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená u moře 2009

Klíčová slova: dovolená, zájezdy, alexandria, alexandrie, egypt

E-mail: info@alexandria.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Dovolená u moře 2009. Nabídka last minute zájezdů. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Chorvatsko, Maďarsko, Malta, Rakousko, Tunisko a Turecko to je dovolená s CK Alexandria. Dovolená u moře 2009. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Malta. Last minute zájezdy - CK Alexandria

Web: www.alexandria.cz

Další související informace

Dovolená Ubytování - širo

dovolená, ubytování, first minute, last minute – Krásná dovolená se super cenou last minute. Využijte cestování levněji a zůčastněte se lepší dovolené pro Vás a Vaší rodinu. Nabízíme Vám zájezdy do celého světa. S námi Vás čeká dovolená Vašich snů.

Apartmány Flamenco

ubytování,Brno,Jižní Morava,penzion,pobyt,dovolená – Apartmány Flamenco se nacházejí v Kurdějově, nedaleko města Hustopeče, v blízkosti Brna a dálnice na Slovensko a do Rakouska. Apartmány Flamenco disponují třemi velkými luxusními apartmány, z nichž jeden je zařízen v indickém stylu. V každém apartmánu je ložnice se dvěma lůžky, koupelna, obývací pokoj s pracovním koutem a kompletně vybavená kuchyňka. Nechybí samozřejmě ani satelitní televize a bezdrátový internet.

Ubytování Pražma

dovolená,ubytování.jižní čechy,s dětmi,třeboňsko – Jedná se o novostavbu s možností ubytování dvou rodin,každá počtu 4 až 5 osob.Každá rodina obývá samostatně jedno patro. V prvním podlaží se nachází plně vybavená kuchyně,obývací pokoj s televizí a přístupem na terasu,ložnice rodičů,ložnice dětí, koupelna a záchod. V druhém podlaží se nachází plně vybavená kuchyně s obývacím koutem a televizí,koupelna se záchodem,ložnice rodičů a ložnice dětí.Přístup na terasu je řešen samostatným schodištěm. Na zahradě je možnost grilování a míčových her pro děti. Na chodbě je umístěn počítač s možností přístupu na internet a také Wifi připojení po celém objektu. Parkování před domem na neoploceném pozemku.Garáž slouží k uschovaní kol. Objekt se nalézá v malebné jihočeské vesničce ŽÍŠOV,na známé turistické cyklotraseGreenways Praha-Víden. V nedalekém okolí se nachází další cyklotrasy s nádhernou Třeboňskou krajinou a rybníky. Dále je možnost navštívit nedaleké hrady a zámky,jako například Červena Lhota ,Hluboká, lázně Třeboň a další zajímavosti. V nedalekém městě Veselí nad Lužnicí naleznete jak možnost sportovního vyžití, tak i nákupu a občerstvení. Doporučujeme návštěvu infocentra, kde vám rádi poradí tipy na výlety a kulturní akce.Při výběru tohoto objektu nebudete zcela jistě litovat vynaložených nákladů. Pokud chcete strávit Vaší dovolenou na úrovni za přijatelné ceny, pak jste na správném místě. Ušetřené peníze můžete použít ke zpříjemnění rekreačního pobytu.

Načítání trvalo 0.1002 sekund.