+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená u moře 2009

Klíčová slova: dovolená, zájezdy, alexandria, alexandrie, egypt

E-mail: info@alexandria.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Dovolená u moře 2009. Nabídka last minute zájezdů. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Chorvatsko, Maďarsko, Malta, Rakousko, Tunisko a Turecko to je dovolená s CK Alexandria. Dovolená u moře 2009. Bulharsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Egypt, Malta. Last minute zájezdy - CK Alexandria

Web: www.alexandria.cz

Další související informace

Dovolená v ČR a SR

dovolená – DOVOLENÁ S PRESTIGE TOUR - travel agency. PRESTIGE TOUR je cestovní a reklamní agentura, specialista na propagaci a prodej pobytových míst České a Slovenské republiky. Nabízíme širokou nabídku pobytových míst , služeb a pobytů na míru, pro jednotlivce, rodiny, skupiny a firemní akce. TAK HURÁ NA AKCI ČI DOVOLENOU - NEJLÉPE VŽDY S NÁMI .

Pension Čížkovec

Pension Čížkovec, penzion, ubytovani – Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny typy pokojů mají samostatnou sprchu a toaletou, dále je v penzionu velká společná jídlena s kuchyňským koutem. Na dvoře penzionu je bazén (8x3 metrů), sotlní tenis a travnaté volejbalové hřiště. Z penzionu lze zajistit také jízdu na koni či zarezervovat tenisové kurty, které jsou ve vzdálenosti 1 km od penzionu. Příjemný večer lze strávit posezením u ohniště hned vedle bazénu.

ubytování Tatry

dovolená, tatry, hory, oddych, slovensko – Horské ubytování v SK v Tatrách. Zdravá dovolená v pohoří SR. Prezentace dvou apartmánů na středním Liptově. Každá ubytovací jednotka má dvě ložnice s koupelnami, obývací část s krbem a gaudžem, kuchyň pro přípravu oblíběných jídel.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.