+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v ČR a SR

Klíčová slova: dovolená

E-mail: prestigetour@zln.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: DOVOLENÁ S PRESTIGE TOUR - travel agency. PRESTIGE TOUR je cestovní a reklamní agentura, specialista na propagaci a prodej pobytových míst České a Slovenské republiky. Nabízíme širokou nabídku pobytových míst , služeb a pobytů na míru, pro jednotlivce, rodiny, skupiny a firemní akce. TAK HURÁ NA AKCI ČI DOVOLENOU - NEJLÉPE VŽDY S NÁMI .

Web: www.prestigetour.cz

Další související informace

Timesharing

ubytování,dovolená,timesharing – Time-sharing – fenomén ve světě rekreací a volného času. Jde o právo strávit určitou dobu v rekreačním zařízení v konkrétním období roku po dobu tří a více let. Nabízí vyšší kvalitu ubytování, kvalitní vybavení, výhodné ceny a zhodnocení financí.

Ubytování Vysoké Tatry

ubytování,Vysoké Tatry,Važec,privat Tatry,dovolená – Ubytování v oblasti Vysokých Tater v obci Važec v třech komfortně vybavených garsonkach se zvláštním vchodem. Na všech pokojích: WC, sprcha, TV, TV-SAT -200 programu, DVD, kuchynska linka, chladnička, mikrovlnka, kuchynske príslušenstvo, Wi Fi internet, na chodbě posezení a počítač s připojením na internet, filmy na DVD nosičech, Hi Fi věž - v ceně ubytování. Na dvore posezení s přístreškem, krb, gril a ohniště. Počas léta nafouk. bazén pro děti. Parkování vo dvore.Tiché rodinné prostředí. Dobrý přístup do Vysokých a Nízkych Tater a okolí. Cena od 11.- euro os/noc, děti do 6 roku zdarma,děti od 6 - 12 roku 50% sleva.

Dovolená Chorvatsko

dovolená, ubytování, apartmány – Dovolená Chorvatsko s apartmánovým ubytováním u pláže. Na výběr jsou stovky domů a apartmánů s jednoduchým vyhledáváním a online rezervačním systémem. Luxusní apartmánové ubytování pro náročné i levné dovolenkové pobyty. Dovolená Chorvatsko i se pejskem.

Načítání trvalo 0.0919 sekund.