+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v ČR a SR

Klíčová slova: dovolená

E-mail: prestigetour@zln.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: DOVOLENÁ S PRESTIGE TOUR - travel agency. PRESTIGE TOUR je cestovní a reklamní agentura, specialista na propagaci a prodej pobytových míst České a Slovenské republiky. Nabízíme širokou nabídku pobytových míst , služeb a pobytů na míru, pro jednotlivce, rodiny, skupiny a firemní akce. TAK HURÁ NA AKCI ČI DOVOLENOU - NEJLÉPE VŽDY S NÁMI .

Web: www.prestigetour.cz

Další související informace

Ubytování Vysoké Tatry

ubytování,Vysoké Tatry,Važec,privat Tatry,dovolená – Ubytování v oblasti Vysokých Tater v obci Važec v třech komfortně vybavených garsonkach se zvláštním vchodem. Na všech pokojích: WC, sprcha, TV, TV-SAT -200 programu, DVD, kuchynska linka, chladnička, mikrovlnka, kuchynske príslušenstvo, Wi Fi internet, na chodbě posezení a počítač s připojením na internet, filmy na DVD nosičech, Hi Fi věž - v ceně ubytování. Na dvore posezení s přístreškem, krb, gril a ohniště. Počas léta nafouk. bazén pro děti. Parkování vo dvore.Tiché rodinné prostředí. Dobrý přístup do Vysokých a Nízkych Tater a okolí. Cena od 11.- euro os/noc, děti do 6 roku zdarma,děti od 6 - 12 roku 50% sleva.

Dovolená Chorvatsko

dovolená, ubytování, apartmány – Dovolená Chorvatsko s apartmánovým ubytováním u pláže. Na výběr jsou stovky domů a apartmánů s jednoduchým vyhledáváním a online rezervačním systémem. Luxusní apartmánové ubytování pro náročné i levné dovolenkové pobyty. Dovolená Chorvatsko i se pejskem.

Ubytování Pražma

dovolená,ubytování.jižní čechy,s dětmi,třeboňsko – Jedná se o novostavbu s možností ubytování dvou rodin,každá počtu 4 až 5 osob.Každá rodina obývá samostatně jedno patro. V prvním podlaží se nachází plně vybavená kuchyně,obývací pokoj s televizí a přístupem na terasu,ložnice rodičů,ložnice dětí, koupelna a záchod. V druhém podlaží se nachází plně vybavená kuchyně s obývacím koutem a televizí,koupelna se záchodem,ložnice rodičů a ložnice dětí.Přístup na terasu je řešen samostatným schodištěm. Na zahradě je možnost grilování a míčových her pro děti. Na chodbě je umístěn počítač s možností přístupu na internet a také Wifi připojení po celém objektu. Parkování před domem na neoploceném pozemku.Garáž slouží k uschovaní kol. Objekt se nalézá v malebné jihočeské vesničce ŽÍŠOV,na známé turistické cyklotraseGreenways Praha-Víden. V nedalekém okolí se nachází další cyklotrasy s nádhernou Třeboňskou krajinou a rybníky. Dále je možnost navštívit nedaleké hrady a zámky,jako například Červena Lhota ,Hluboká, lázně Třeboň a další zajímavosti. V nedalekém městě Veselí nad Lužnicí naleznete jak možnost sportovního vyžití, tak i nákupu a občerstvení. Doporučujeme návštěvu infocentra, kde vám rádi poradí tipy na výlety a kulturní akce.Při výběru tohoto objektu nebudete zcela jistě litovat vynaložených nákladů. Pokud chcete strávit Vaší dovolenou na úrovni za přijatelné ceny, pak jste na správném místě. Ušetřené peníze můžete použít ke zpříjemnění rekreačního pobytu.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.