+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Tatrách

Klíčová slova: dovolená v Tatrách

E-mail: tatry@zln.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Dovolená v Tatrách s TATRY TURIST - travel agency. TATRY TURIST " - je cestovní a reklamní agentura, specialista na propagaci a prodej pobytových míst po celých Tatrách. Nabízíme širokou nabídku pobytových míst , služeb a pobytů na míru, pro jednotlivce, rodiny, skupiny a firemní akce. TAK HURÁ NA AKCI ČI DOVOLENOU V TATRÁCH !

Web: www.tatryturist.cz

Další související informace

Safarikemp Zoo Dvůr Králo

zděný bungalov, stan, caravan, dovolená v africe – Dovolená jako v Africe ve zděných bungalovech, stanech nebo karavanech. Safarikemp je součástí Zoo Dvůr Králové. K dispozici je bazén, vířivka, prodejna s drobným zbožím, půjčovna kol, prádelna, hřiště, vyhlídka na zvířata a připojení k internetu.

Dovolená v Čechách

dovolená v ČR, dovolená v Čechách – Hotel MAS nabízí ubytování v jižních Čechách v klidném prostředí města Sezimovo Ústí. Okolí je protkáno bezpočtem cyklistických i turistických tras vedoucích spoustou historických památek. Pokud se k nám chystáte na dovolenou, nabízíme Vám rekreační pobyty.

Šanghaj-největší přístav

Šanghaj, dovolená v Šanghaji, ubytování v Šanghaji – Pokud se chystáte na dovolenou nebo třeba jen na pracovní cestu do Šanghaje, největšího města Čínské lidové republiky, otevřete si naše webové stránky, kde se o pobytu v tomto městě dovíte veškeré užitečné informace.

Načítání trvalo 2.3716 sekund.