+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolenka na Slovensku

Klíčová slova: Nízke Tatry,Liptov,Demänová,Tatralandia,Chopok

E-mail: info@privat-dolina.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2011

Popis: Privát dolina sa nachádza v miestnej časti Liptovského Mikuláša 2 km od centra mesta v časti Demänová,5 km od Tatralandie,4 km od Demänovských jaskýň a 8 km od lyžiarského strediska Jasná-Chopok.Cena od 9 Eur.

Web: www.privat-dolina.sk

Další související informace

Penzion u Radnice

Penzion u Radnice, penzion, ubytovani – Penzion se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Stříbra. Jedná se o 2.nejstarší budovu ve městě. Jsou pro Vás připraveny 1-4 lůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny televizí a koupenou se sprchovým koutem a WC, apartmány navíc vybavenou kuchyňkou. Možnost parkování přímo za budovou na vlastním parkovišti pro 15 aut nebo před penzionem na městském parkovišti.

Penzion Otevřená náruč

Penzion Otevřená náruč, penzion, ubytovani – Nový rodinný penzion Otevřená náruč se nachází na uzavřeném pozemku o rozloze 2500 m2, v klidném prostředí s nádhernými rozhledy v chráněné krajinné oblasti Halasovo Kunštátsko nad městem Letovice. V blízkém okolí stojí za návštěvu především chráněná oblast Moravský kras. Penzion Otevřená Náruč nabízí ubytování pro 30 osob v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a barevnou televizí. Celý objekt je nekuřácký.

Načítání trvalo 0.1016 sekund.