+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EU Ubytování - e-tržiště

Klíčová slova: Ubytování, penzion, hotel, kemp, chata

E-mail: info@eu-ubytovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: V elektronickém tržišti ubytování si jako v e-shopu vložte zajímavé nabídky do výběru. Pak pošlete poptávku najednou přímo všem vybraným nabídkám. Pokud máte účet na Facebooku, přihlašte se jedním kliknutím a nemusíte vyplňovat své jméno a e-mail.

Web: www.eu-ubytovani.cz

Další související informace

Penzion U Karla

ubytování, penzion, hotel, ubytování v Praze – Penzion U Karla Vám nabízí příjemné ubytování na okraji Prahy. V penzionu naleznete 11 pokojů vybavených TV se satelitem, trezorem, internetovou přípojkou a koupelnou s WC. K dispozici je i česká restaurace se zahrádkou.

Ubytování Dolní Bečva

ubytování, penzion, Dolní Bečva, Rožnov p.R. – Pension U Blinků se nachází v obci Dolní Bečva na úpatí hory Radhošť, čtyři kilometry od malebného městečka Rožnov pod Radhoštěm. Zrekonstruovaný hospodářský statek z 20. let 20. století nabízí 17 lůžek v 6 plně vybavených pokojích s vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou s WC. Pro pořádání firemních či rodinných akcí je ideální společenská místnost s krbem a venkovní posezení s grilem.

Ubytování Loket - Pension

ubytování, penzion, Loket, pension, – Rodinný penzion Hana se nachází v klidné části města Loket u Karlových Varů s výhledem na hrad Loket. Pension Hana nabízí ubytování v pokojích a v apartmánech s vlastním soc. zařízením, TV, WiFi, parking.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.