+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euro penzion Chrudim

Klíčová slova: Euro penzion Chrudim, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Součástí penzionu je pěkná zahrada s bazénem, grilem s možností opékání, altánkem, koutkem pro děti, altánkem a samozřejmostí je i uzavřené parkoviště pro naše hosty. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Web: penzion-euro.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Alf

Penzion Alf, ubytování, penzion – Ve známém lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou čeká na hosty Pension Alf. Zastávku skibusu najdete v blízkosti penzionu. Zaparkujete zdarma přímo u domu, společenskou místnost využijete kdykoli a libovolně.

Pension Samohel

Pension Samohel, ubytování, penzion – Pohodlné ubytování poskytuje Pension Samohel hostům ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. V rámci našich služeb rádi zajistíme návštěvu sauny, bowlingu, kuželny a místní sportovní haly. Naší jedinečnou nabídkou je možnost výuky lyžování s mistrem republiky ve sjezdových disciplínách, majitelem pensionu Janem Samohelem.

Penzion Sokolí Hnízdo

Penzion Sokolí Hnízdo, ubytovani, penzion – V podkrovních prostorách jsme pro vás vybudovali útulné 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. K Penzionu Sokolí Hnízdo náleží i soukromý rybníček, kde můžete od časného jitra rybařit, poté se vydejte do nedalekého lesa na houby a borůvky. Za slunných dnů si jistě rádi posedíte na venkovní terase, odkud uvidíte na své ratolesti hrající se na přírodním dřevěném hřišti či pískovišti.

Načítání trvalo 2.9346 sekund.