+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euro penzion Chrudim

Klíčová slova: Euro penzion Chrudim, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Součástí penzionu je pěkná zahrada s bazénem, grilem s možností opékání, altánkem, koutkem pro děti, altánkem a samozřejmostí je i uzavřené parkoviště pro naše hosty. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Web: penzion-euro.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Vratislavský dům

Ubytování Třeboň, Třeboň ubytování, penzion Třeboň – Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v penzionu v Třeboni se snídaní, ve 3 komfortně vybavených pokojích s příslušenstvím (lednice, TV a WiFi na pokojích, úchova kol). Penzion se nachází na Třeboňském náměstí, součástí objektu je restaurace.

Ubytování Kubátovi

ubytovani, vrchlabi, levne ubytovani, penzion – Nabízíme Vám příjemné a levné ubytování ve Vrchlabí v krkonoších. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, firmy, s maximální kapacitou 11 lůžek. Ubytovat se můžete ve dvou třílůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji, s TV, satelitem, internetovým připojením, vlastním sociálním zařízením a vybavenými kuchyněmi. Parkování je přímo na zahradě domu.

Penzion Ambrose Moloneys

Ambrose Moloneys, ubytovani, penzion – Penzion Ambrose Moloney´s je kouskem zeleného ostrova v Trutnově, kde se nad pintou Guinnesse schází lidé z celého světa. Penzion Ambrose Moloney´s je příjemnou zastávkou na služební cestě nebo místem pro strávení příjemné dovolené. Zavítáte-li do Ambrose Moloney´s čeká vás řada nezapomenutelných zážitků a příjemných setkání.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.